چگونه نظرات منفی را در شبکه های اجتماعی مدیریت کنیم؟
۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۶
چند نکته برای طراحی یک اپلیکیشنِ عالی-puzzley.ir-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley
چند نکته برای طراحی یک اپلیکیشن عالی و کاربرپسند
۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۶
نمایش همه

روز ایرانگردی گرامی باد (معرفی اپلیکیشن اداره کل میراث فرهنگی خراسان جنوبی)

روز ایرانگردی گرامی باد (معرفی اپلیکیشن اداره کل میراث فرهنگی خراسان جنوبی) - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir - puzzley
زمان مطالعه: 2 دقیقه

امروز ۳۰م اردیبهشت ماه روز ایرانگردی است. صنعت گردشگری از قرن‌های متمادی با اشکال متنوع و خاص خود در جوامع انسانی وجود داشته و در طی سال‌ها با افت و خیزهای فراوانی همراه بوده و در هزاره سوم میلادی با سرعتی بیش از گذشته توسعه و گسترش خواهد یافت.

امروز و به مناسبت روز ایرانگردی قصد دارم ضمن پرداختن به این روز، به معرفی یک اپلیکیشن در این حوزه بپردازم. اگر مشتاق هستید در این مورد بدانید، دعوت می‌کنم در ادامه مطلب با من در بلاگ پازلی همراه باشید.

 

روز ایرانگردی و معرفی یک اپلیکیشن

توسعه پایدار در تمام بخش‌ها از جمله گردشگری، نیازمند فراهم‌سازی زیربناهای مناسب اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، روابط خارجی و … است. مشارکت همه جانبه مردم در طرح‌های توسعه ملی، منطقه‌ای و محلی در بخش گردشگری، فراهم ساختن زمینه‌های لازم جهت سرمایه‌گذاری، برقراری روابط دوستانه با سایر کشورها، استفاده از تجربیات دیگر کشورها و برقراری امنیت و آرامش در کشور از الزامات توسعه گردشگری است.

عوامل رشد و توسعه صنعت گردشگری عبارتند از: کاهش ساعات کاری و اصلاح زمان تعطیلات و مرخصی‌ها به منظور افزایش زمان فراغت، افزایش کیفیت وسایل نقلیه خصوصی و آزادسازی خطوط حمل و نقل، بهبود درآمد واقعی، گرایش به مصرف انبوه، واسطه‌های جدید ارتباطی (نظیر راهنمایان گردشگران، وسایل ارتباطی سریع مانند تلفن، اینترنت، ماهواره) و وجود امنیت و آرامش.

استان خراسان جنوبی هم که همواره جزو پیشگامان حوزه تلکنولوژی در ایران بوده است و در سازمان‌های مختلف طرح‌ها و ایده‌های نوینی پیاده‌سازی شده است که اداره کل میراث فرهنگی این استان هم از این قاعده مستثنی نیست و برای نوروز ۹۶ اپلیکیشنی را برای مسافرین و گردشگران که قصد سفر به این استان را داشتند آماده کرده‌اند. این اپلیکیشن که با اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی ساخته شده است، مجوعه‌ای از اطلاعات مورد نیاز برای سفر می‌باشد. اطلاعاتی از جمله آداب و رسوم، مکان‌های تاریخی و تفریحی و … می‌باشد. نسخه اندروید این اپلیکیشن را از مارکت‌های کافه‌بازار و گوگل پلی و نسخه آی او اس را از اپ‌استور می‌توانید دانلود و مشاهده کنید.

این اپلیکیشن می‌تواند قدمی هرچند کوچک اما موثر در حوزه گردشگری باشد و نمونه خوبی برای افرادی باشد که قصد ساخت اپلیکیشن برای شهر یا استان خود را دارند.

داوود عباسی
داوود عباسی
به مباحث مدیریتی و آواز خوندن علاقه زیادی دارم و حافظه ام طوریه که اگه کاری بهم سپرده بشه، می تونید مطمئن باشید یادم نخواهد رفت. تو پازلی کارم رو با ارتباط با مشتری شروع کردم و در ادامه در بخش تولید محتوا، با هدف کمک به مشتری ها فعالیتم رو ادامه دادم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.