سه شخصیت مختلف در تیم و نحوه همکاری با آن‌ها-اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 2
سه شخصیت مختلف در تیم و نحوه همکاری با آن‌ها
۲ خرداد، ۱۴۰۰
به‌روزرسانی جدید پازلی در اردیبهشت‌‌ماه ۱۴۰۰ -اپلیکیشن‌ساز موبایل پازلی-puzzley 10
به‌روزرسانی جدید پازلی در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰
۲ خرداد، ۱۴۰۰
نمایش همه

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 24
زمان مطالعه: 5 دقیقه

افزونه‌ها، برنامه‌های کوچکی هستند که امکانات بیشتری را به مرورگر کروم اضافه می‌کنند. هزاران افزونه برای گوگل‌کروم وجود دارد که شما می‌توانید باتوجه‌به نیازی که دارید آن‌ها را به مرورگر خود اضافه کنید. این افزونه‌ها را از فروشگاه گوگل می‌توانید جستجو کنید و روی گوگل‌کروم نصب کنید. در این مطلب به معرفی چند افزونهٔ پرکاربرد می‌پردازم که می‌توانید آن‌ها را روی مرورگرتان نصب کنید.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 1Checker Plus for Gmail

یک افزونه عالی برای دسترسی و کنترل لحظه‌ای صندوق ورودی جیمیل، است که قابلیت خواندن و پاسخگویی به نامه‌های دریافتی را دارد بدون اینکه وارد وب‌سایت Gmail شوید. کافی است روی این افزونه کلیک کنید تا صندوق ورودی جمیلتان را مشاهده کنید.
معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 14

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 2ColorPick Eyedropper

گاهی اوقات در سایت‌ها رنگ‌های جذابی را می‌بینید که می‌خواهید کد رنگ آن را داشته باشید. این افزونه به شما کمک می‌کند تا رنگ موردنظر را به دست آورید. روی این افزونه کلیک کنید و بعد نشانه‌گر ماوس را روی رنگ دلخواه ببرید و روی آن کلیک کنید تا کد رنگ برای شما نمایش داده شود.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 3Alexa Traffic Rank

با استفاده از این افزونه می‌توانید رتبه‌بندی الکسای هر وب‌سایتی را که بخواهید در کشور خود و در جهان با استفاده از این افزونه، مشاهده کنید. همچنین می‌توانید به وب‌سایت‌های مشابه دسترسی پیدا کنید و با آن‌ها آشنا شوید. برای این کار باید سایت موردنظر را باز کنید و روی این افزونه کلیک کنید تا اطلاعات برای شما نمایش داده شود.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 4GoFullPage – Full Page Screen Capture

بعضی اوقات هست که به دلیل اسکرول صفحه شما نمی‌توانید از کل صفحه اسکرین‌شات داشته باشید این ابزار به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک اسکرین‌شات کامل از صفحه وب‌سایتی که در آن هستید، بگیرید. فقط باید وارد وب‌سایت شوید و این دکمه را کلیک کنید.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 5Google Scholar Button

این افزونه موتور جستجوی گوگل برای مقالات علمی است. اگر در حال تحقیق هستید یا دائماً به مطالعهٔ مقالات علمی می‌پردازید، این افزونه بسیار برای شما کاربردی است. با این افزونه شما به‌راحتی می‌توانید مقالات معتبر موردنظر خود را بیابید. روی آن کلیک کنید تا صفحهٔ جستجوی آن برای شما نمایش داده شود.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 6Google Translate

این افزونه مترجم گوگل را همیشه در دسترس شما قرار می‌دهد و همچنین با استفاده از این افزونه می‌توانید کل صفحهٔ وب موردنظر را به هر زبانی که بخواهید، از جمله فارسی، ترجمه کنید و بعد به‌راحتی مطلب را مطالعه کنید.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 7Grammarly for Chrome

این افزونه یک ویراستار برای زبان انگلیسی است. اگر در مرورگر خود در حال تایپ متن هستید این افزونه به شما کمک می‌کند تا املا و قواعد نگارش انگلیسی را در مطلب اصلاح کنید. بیشتر برای نامه‌نگاری‌های انگلیسی کاربرد دارد.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 9Image Downloader

این افزونه برای دانلود تصاویر صفحات وب به شما کمک می‌کند. گاهی پیش می‌آید که شما به تمام تصاویر یک وب‌سایت نیاز دارید و می‌خواهید آن‌ها را دانلود کنید. به‌عنوان‌مثال تصویر تمام محصولات یک وب‌سایت. در این حالت این افزونه بهترین گزینه‌‌ی ممکن است. وارد صفحهٔ موردنظر شوید و روی این افزونه کلیک کنید. شما می‌توانید همه یا برخی از تصاویر مورد نیاز را دانلود کنید.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 10Wappalyzer

با این افزونه می‌توانید فناوری‌های مورداستفاده در هر وب‌سایتی را کشف کنید. این افزونه بیشتر برای افراد فنی کاربرد دارد. روی این افزونه کلیک کنید تا اطلاعات ساختاری سایت را در اختیار شما قرار دهد.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 11Weava Highlighter – PDF & Web .۱۰

اگر دائماً در حال مطالعه هستید و از وب‌سایت‌های مختلف، مطالب گوناگونی را مطالعه می‌کنید و نکات مهم آن‌ها را یادداشت‌برداری می‌کنید، حتماً این افزونه برای شما کاربرد دارد. این افزونه به‌عنوان یک هایلایتر عمل می‌کند. باید هر قسمت از مطلب را که مهم است انتخاب کنید و بعد روی این افزونه کلیک کنید تا در آن ذخیره شود. همچنین می‌توانید از آن خروجی‌های مختلف مانند پی‌دی‌اف بگیرید.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 12AdBlock — best ad blocker .۱۱

شاید با این مشکل مواجه شده باشید که وارد وب‌سایتی بشوید و انبوهی از تبلیغات را ببینید. برای اینکه این تبلیغات مزاحم شما نباشند این افزونه به شما کمک بسیاری می‌کند.
این افزونه تبلیغات صفحهٔ وب‌سایتی که در آن هستید را بلاک می‌کند و برای شما نمایش نمی‌دهد.

معرفی افزونه‌های کاربردی گوگل‌کروم -اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.ir 23Mate Translate – translator, dictionary .۱۲

اگر یک دیکشنری می‌خواهید که همیشه در دسترس باشد و بتوانید در هر زمان از آن استفاده کنید من به شما این افزونهٔ کروم را پیشنهاد می‌دهم. با چند کلیک راحت می‌توانید هر متن یا کلمه را از هر زبانی به زبان دیگر ترجمه کنید.

امیدوارم مطلب مفیدی برای شما باشد و از این افزونه‌های گوگل‌کروم نهایت استفاده را ببرید.

برای مطالعهٔ آموزش نصب افزونه‌ها می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:
آموزش نصب افزونه‌ها در گوگل‌کروم

شکیبا قهوه‌چی
شکیبا قهوه‌چی
همیشه شکیبا هستم با یک لبخند بزرگ روی لبم :) اکثر اوقات کارها،افکار و احساساتم رو می‌نویسم و از نوشتن خسته نمیشم برای همین وارد پازلی شدم که از این استعدادم استفاده کنم و محتوا تولید کنم :) به طراحی UI/UX علاقه دارم و توی این زمینه درحال یادگیریم.همیشه سعی میکنم که کاری که بهم سپرده می‌شه رو درست و دقیق انجام بدم.کتاب خوندن رو دوست دارم مخصوصا خوندن شعرهای فاضل نظری :) عاشق نقاشی، شنا و موسیقیم و از رنگ‌ها انرژی می‌گیرم برای همین هر چیزی که رنگی باشه رو دوست دارم و چشم قلبی میشم.دست من باشه همینجوری اینجا براتون از خودم می‌نویسم :d ولی اینجا کاراکترهاش محدوده هاهاهااااا :)

3 Comments

  1. کاربر مهمان گفت:

    بسیار عالی بود و خسته نباشید

  2. کاربر مهمان گفت:

    عالی بود و موفق باشید

  3. کاربر مهمان گفت:

    عالی بود و خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.