ارتباط بین سرور و کلاینت-ساخت وب‌سایت- اپلیکیشن‌ساز موبایل پازلی- puzzley 3
ارتباط بین سرور و کلاینت
۳۰ آبان، ۱۳۹۹
تصویر شاخص پوش‌پل و پازلی
همکاری پازلی و پوش‌پل
۳۰ آبان، ۱۳۹۹
نمایش همه

با چیدمان اسپاگو آشنا شوید

تصویر شاخص چیدمان اسپاگو
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اسپاگو مخففی است محلی‌ها در ناپل برای اسپاگتی به کار می‌برند.
ایتالیا کشور پیتزا و پاستا و ناپل سومین شهر بزرگ آن است. شهری که قدمت و شهرت آشپزخانه‌هایش از خود رم هم فراتر می‌رود. هرچند بشقاب‌های محلی رنگارنگ ناپل از همان مواد اولیه در دسترس طبقه‌ی متوسط تشکیل شده‌اند، اما آنچنان با دقت و کمال کنار هم چیده می‌شوند که یک فرهنگ حول غذای ناپلی شکل گرفته است. ناپل به محلی معروف است که به علت لذایذ و جاذبه‌های خوشمزه‌اش، سایز دور کمرتان را فراموش می‌کنید و غذاخوری‌های ناپل همه چیز از اسپاگتی و پیتزا گرفته تا ماهی و سالاد سرو می‌کنند.

چیدمان اسپاگو در نسخه زاگرس

چیدمان اسپاگو

در نسخه زاگرس، چیدمانی جدید ویژه رستوران‌ها و فست‌فودها به پازلی اضافه شده که اسپاگو نام گرفته است. این اسم از فرهنگ غذایی ناپل وام گرفته شده است و علت این نام‌گذاری امید ماست برای تبدیل شدن اپلیکیشن شما به محلی برای فراموش کردن سایز دورکمر، درست مثل ناپل و آوازه‌اش.

چیدمان اسپاگو

در کدام صفحات اپلیکیشن می‌توانم از اسپاگو استفاده کنیم؟

اسپاگو یکی از ده‌ها چیدمان جدید است که می‌توانید از آن در همه افزونه‌های لیست‌وار مانند منوی خانه، لیست تو در تو، و فروشگاه استفاده کنید.

اسپاگو برای چه اپ‌هایی بهتر است؟

کاربرد اصلی اسپاگو در افزونه‌هایی مثل فروشگاه برای درست کردن منو، مثل منوی رستوران، کافه و…، است اما از این چیدمان در انواع اپلیکیشن‌ها می‌توان استفاده کرد.

از اسپاگو  با چه ترکیب رنگی استفاده کنم؟

بهتر است تصاویر و المان‌هایی که در این چیدمان قرار می‌دهید از یک سبک و سیاق پیروی کنند تا زیبایی آن به حداکثر برسد.

نکات استفاده:

عکس‌هایی که در اسپاگو قرار می‌دهید بهتر است با فرمت png باشند. اینگونه زمینه عکس‌ها شفاف خواهد بود و پشت آن‌ها دیده می‌شود که به حداکثر شدن زیبایی اسپاگو کمک می‌کند. ابعاد عکسی که درون این هر آیتم از چیدمان اسپاگو قرار می‌دهید باید نسبت یک در یک  داشته باشند تا به خوبی نمایش داده شوند.

اسپاگو را می‌توانید با تنوع و انعطاف بالایی، به طور دلخواه‌تان تغییر دهید تا یک چیدمان اختصاصی داشته باشید.

در نهایت باید بگم این چیدمان در پنل‌کاربری‌ برای ساخت اپلیکیشن در دسترس شما قرار دارد.
پنل‌کاربری پازلی

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.