تصویر شاخص پوش‌پل و پازلی
همکاری پازلی و پوش‌پل
۱ آذر، ۱۳۹۹
انتخاب نام دامنه- اپلیکیشن‌ساز موبایل پازلی- puzzley 2
انتخاب نام دامنه برای سایت
۱ آذر، ۱۳۹۹
نمایش همه

با چیدمان صوراسرافیل آشنا شوید

تصویر شاخص چیدمان صوراسرافیل
زمان مطالعه: 2 دقیقه

طبق گفته‌ها و شنیده‌ها صوراسرافیل اولین روزنامه‌ای بود که به‌طور رسمی در کوچه و بازار به دست روزنامه‌فروش‌ها و یا کودکان به فروش می‌رفت. نام صوراسرافیل به همین علت برای چیدمان جدید اپلیکیشن‌های خبری پازلی انتخاب شده است.

اولین روزنامه های ایرانی مثل وقایع التفاقیه، بهای برابر با ده شاهی داشتند و در آن روزگار که یک من گوشت، یک قران می‌ارزید، هر شماره‌ آنها برابر نیم من گوشت میشد. ازاین‌رو عامه مردم توان خرید آن را نمی‌داشتند.  بدین ترتیب، در عمل، نخستین روزنامه در ایران ویژه و از آنِ خواص می‌شد.

جالب است بدانید صوراسرافیل از نشریات مهم صدر مشروطه بود و نقش بزرگی در بیداری مردم ایران نیز داشته است. روزنامه ای که جذاب‌ترین بخش آن، ستون فکاهی اش بود که به عنوان «چرند و پرند» به قلم علی اکبر خان قزوینی (دهخدا) و با امضای «دخو» نوشته می‌شد.

چیدمان صوراسرافیل در نسخه زاگرس

چیدمان صوراسرافیل

در کدام صفحات اپلیکیشن می‌توانم از این چیدمان استفاده کنیم؟

صوراسرافیل یکی از ده‌ها چیدمان جدید است که می‌توانید در نسخه زاگرس پازلی از آن در افزونه‌های اخبار، اخبار پیشرفته و افزونه‌های لیستی استفاده کنید. این چیدمان مناسب اپلیکیشن‌های خبری می‌باشد. همچنین صوراسرافیل را می‌توانید با تنوع و انعطاف بالایی، به طور دلخواه‌تان تغییر دهید تا یک چیدمان اختصاصی داشته باشید.

چیدمان صوراسرافیل ۲

این چیدمان برای چه اپ‌هایی بهتر است؟

چیدمان صوراسرافیل مناسب اپلیکیشن نشریات، مجلات و خبرگزاری‌هاست. امکان نمایش محتوا روی عکس مهم‌ترین ویژگی این چیدمان است که آن را مناسب اپلیکیشن‌های خبری می‌کند.

نکات استفاده:

ابعاد عکسی که درون هر آیتم از چیدمان صوراسرافیل قرار می‌دهید باید نسبت ۸*۵ داشته باشند تا به خوبی نمایش داده شوند.

همچنین این چیدمان را می‌توانید با تنوع و انعطاف بالایی، به طور دلخواه‌تان تغییر دهید تا یک چیدمان اختصاصی داشته باشید.

در نهایت باید بگم این چیدمان در پنل‌کاربری‌ برای ساخت اپلیکیشن در دسترس شما قرار دارد.
پنل‌کاربری پازلی

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.