انتخاب نام دامنه- اپلیکیشن‌ساز موبایل پازلی- puzzley 2
انتخاب نام دامنه برای سایت
۲ آذر، ۱۳۹۹
مشتریان ناراحت
نوش دارو قبل از مرگ سهراب
۲ آذر، ۱۳۹۹
نمایش همه

با چیدمان پالت آشنا شوید

تصویر شاخص چیدمان پالت
زمان مطالعه: 2 دقیقه

پالت (Palette) یا تخته‌رنگ در معنای اصلی آن سطح صاف و سختی‌است که در آن نقاش رنگ‌ها را می‌چیند و ترکیب می‌کند. یک تخته رنگ معمولاً از چوب، پلاستیک، سرامیک یا از مواد دیگر سخت درست می‌شود که می‌تواند در اندازه و شکل تفاوت زیادی داشته باشد. چیدمان تخت و کلاسیک پالت نیز آماده شده است تا به شما اجازه دهد نقش دلخواه‌تان را از ترکیب رنگ‌ها به اپلیکیشن‌های خود بزنید.

چیدمان پالت در نسخه زاگرس

چیدمان پالت

ایده‌های رنگی دارید؟ پالت چیدمانی است که به شما کمک خواهد کرد اپلیکیشن‌هایتان را به رنگارنگی ایده‌هایتان بسازید.

 

در کدام صفحات اپلیکیشن می‌توانم از پالت استفاده کنیم؟

پالت یکی از ده‌ها چیدمان جدید است که می‌توانید در نسخه زاگرس پازلی از آن در منوی خانه، لیست تو در تو، و دسته بندی اخبار پیشرفته استفاده کنید. همچنین پالت را می‌توانید با تنوع و انعطاف بالایی، به طور دلخواه‌تان تغییر دهید تا یک چیدمان اختصاصی داشته باشید. همانطور که احتمالا با یکی از فرزندان این چیدمان یعنی فیریزیا قبلا آشنا شده باشید.

پالت برای چه اپ‌هایی بهتر است؟

همانند چیدمان فریزیا، پالت نیز مناسب مواقعی است که قصد نمایش آیتم‌های زیادی را داریم چون سایز آیتم‌ها کوچک هستند. بنابراین با زیاد شدن آیتم‌ها کاربر مجبور به اسکرول کردن نخواهد بود تا به انتهای لیست برسد. ولی اگر آیتم‌های مورد نمایش تعداد کمی داشته باشند، ممکن است بخشی از صفحه خالی بماند و به زیبایی آن لطمه بزند.

برای چه مخاطبی از پالت استفاده کنم؟

پالت برای اپ هایی که می‌خواهند مخاطبشان را هیجان زده کنند و یا به آن‌ها انرژی بدهند بهترین انتخاب است؛ چون ترکیب رنگی داخل چیدمان باعث انرژی گرفتن مخاطب می‌شود. این چیدمان برای همه اپ‌ها مناسب است ولی برای اپ هایی با مخاطب کودکان یا نوجوانان بهترین تناسب را دارد.

از پالت با چه ترکیب رنگی استفاده کنم؟

در چیدمان پالت، چون آیتم ها به هم نزدیک هستند، بهتر است رنگ و شکل عکس پس‌زمینه آن‌ها نیز شبیه هم باشد  تا لیست به شکل زیباتری نمایش داده شود. شما می‌توانید با عوض کردن بک‌گراند، دامنه‌ی وسیعی از حالات و شمایل را با پالت ایجاد کنید.

نکات استفاده:

ابعاد عکسی که درون این هر آیتم از چیدمان فریزیا قرار می‌دهید باید نسبت ۱*۵ داشته باشند تا به خوبی نمایش داده شوند.

تاثیر رنگ ها، در موفقیت برند ها همیشه پر رنگ بوده است، امیدواریم با کمک چیدمان پالت بتوانید یک قدم به موفقیت نزدیک‌تر شوید.

در نهایت باید بگم این چیدمان در پنل‌کاربری‌ برای ساخت اپلیکیشن در دسترس شما قرار دارد.
پنل‌کاربری پازلی

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.