دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن
۱۱ دی، ۱۳۹۴
توضیحات کلی در مورد ماژول ها
توضیحات کلی در مورد ماژول ها
۱۱ دی، ۱۳۹۴

اطلاعات حساب کاربری گاهی نیاز به ویرایش یا حذف دارن، شاید در مواقعی بخواید بعضی از اطلاعات حساب کاربری خودتون رو تغییر بدید، در ادامه مطلب نحوه تغییر اطلاعات حساب کاربری رو به شما عزیزان آموزش میدیم. پیشنهاد میکنم حتما در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ویرایش حساب کاربری در پازلی:

۱– ابتدا وارد پنل بشید و بعد وارد قسمت “ ویرایش حساب کاربری ” بشید (روی گزینه ای که در تصویر می بینین، کلیک کنید)

آموزش ویرایش حسباب کاربری در پازلی-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley

کلیک روی ویرایش حساب کاربری وارد صفحه زیر میشید که به ترتیب بخش های مختلف اون رو واستون توضیح میدم.

۱- وقتی وارد این صفحه بشید، به صورت پیشفرض روی زبانه “شخصی” قرار خواهد داشت. در این قسمت میتونید نام، نام خانوادگی و ایمیلتون رو ویرایش کنید، همچنین میتونید عضویت در خبرنامه رو فعال یا غیرفعال کنید.

۲- قسمت بعدی “شخصی سازی” هست، توی این قسمت میتونید منطقه زمانی خودتون رو تغییر بدید. توصیه میکنم که منطقه زمانی رو حتما صحیح وارد کنید تا در بخش های مختلف مثل آمار به مشکلی برنخورید.

۳- در این قسمت هم میتونید پسورد خودتون رو تغییر بدید. اگر ایده ای برای پسورد جدیدتون ندارید با کلیک روی دکمه ای که در تصویر زیر با شماره ۲ علامت گذاری شده، میتونید از پسورد تصادفی و قدرتمندی که تولید میشه استفاده کنید. در صورت استفاده از این قابلیت، حتما بایستی رو دکمه ای که در تصویر با شماره ۱ مشخص شده کلیک کنید تا بتونید پسورد رو ببینید و برای ورودهای بعدیتون به حساب کاربریتون ازش استفاده کنید. 

۴- در هر کدوم از این قسمت ها که باشید، از این بخش میتونید تصویر حساب کاربریتون رو عوض کنید، کافیه روی “عکست رو عوض کن” کلیک کنید. همچنین از این بخش میتونید اطلاعات آخرین ورود به حساب کاربری و تاریخ پیوستنتون به خانواده پازلی رو ببینید. 

آموزش ویرایش حسباب کاربری در پازلی-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley 4

برای تغییر اطلاعات حساب کاربری میتونید همین الان وارد پنل تون بشید.

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاه ها بسته شده است