توضیحات کلی در مورد ماژول ها
توضیحات کلی در مورد ماژول ها
۱۲ دی، ۱۳۹۴
ماژول اینستاگرام
۱۲ دی، ۱۳۹۴

از ماژول اخبار میتونید برای اطلاع رسانی و انتشار اخبار استفاده کنید. تصاویر و متن خودتون رو در این صفحه قرار بدید تا کاربران بتونن از اخبار شما مطلع بشن. یک ویژگی خیلی خوب که این صفحه داره اینه که شما اخبارتون  در هر زمانی که میخواید بروزرسانی می کنید و کاربران اخبار شما رو به صورت خودکار، روی اپلیکیشن دریافت می کنن، یعنی عملکرد این ابزار به صورت آنلاین هست و برای به روزرسانی محتوا نیازی به انتشار نسخه جدید برای اپلیکیشن نیست.

کار کاردن با ماژول اخبار به این صورت هست که :

آموزش ماژول اخبار در پازلی-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley 1

۱- این قسمت برای در نظر گرفتن اسلایدر هست. یعنی شما میتونید ۴ تصویر به عنوان اسلایدر در صفحه اصلی اخبارتون انتخاب کنید و هر کدوم از اونها رو از قسمت لینک به یکی از صفحات مد نظرتون لینک کنید. همچنین میتونید زمان رد شدن تصاویر رو مشخص کنید. حالت گذر این تصاویر رو هم میتونید تعیین کنید.

۲- برای افزودن خبر به قسمت اخبار، روی گزینه ی “اضافه کردن خبر جدید” کلیک کنید، صفحه ای ظاهر میشه که در قسمت بعد توضیحش میدم

۳- در این قسمت میتونید نوع چیدمان خبرهاتون رو تعیین کنید.

در قسمت قبل با کلیک بر روی گزینه ی “اضافه کردن خبر جدید”، صفحه زیر براتون باز میشه:

آموزش ماژول اخبار در پازلی-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley 2

۱- در این قسمت عنوان خبر رو وارد کنید.

۲- میتونید یک خلاصه از خبر رو اینجا وارد کنید.

۳- در قسمت توضیحات، مشروح خبر (متون و تصاویر ) رو قرار بدید و در پایان روی گزینه ی “اضافه کردن خبر جدید” کلیک کنید تا خبر ذخیره بشه.

۴- برای خبرتون میتونید تصویری بزارید که در ابتدا نمایش داده بشه، برای آپلود تصویر مورد نظر، روی این علامت مثبت کلیک کنید و عکس مورد نظرتون رو آپلود کنید.

۵- برای اضافه کردن خبر جدید، دوباره روی گزینه ی  “اضافه کردن خبر جدید” کلیک کنید.

همین الان میتونید وارد پنل تون بشید و از ماژول اخبار استفاده کنید.

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاه ها بسته شده است