توضیحات کلی در مورد ماژول ها
توضیحات کلی در مورد ماژول ها
دی ۱۲, ۱۳۹۴
ماژول اینستاگرام
دی ۱۲, ۱۳۹۴
نمایش همه

ماژول اخبار

از ماژول اخبار میتونید برای اطلاع رسانی و انتشار اخبار استفاده کنید. تصاویر و متن خودتون رو در این صفحه قرار بدید تا کاربران بتونن از اخبار شما مطلع بشن. (یک ویژگی خیلی خوب که این صفحه داره اینه که) شما اخبارتون  در هر زمانی که میخواید بروزرسانی می کنید و کاربران اخبار شما رو به صورت خودکار، روی اپلیکیشن دریافت می کنن.

کار کاردن با صفحه ی اخبار به این صورت هست که :

۱- برای افزودن خبر به قسمت اخبار، روی گزینه ی “اضافه کردن خبر جدید” کلیک کنید، صفحه ای ظاهر میشه که در قسمت بعد توضیحش میدم

ماژول اخبار

۲- در این قسمت میتونید نوع چیدمان خبرهاتون رو تعیین کنید.

در قسمت قبل با کلیک بر روی گزینه ی “اضافه کردن خبر جدید”، صفحه زیر براتون باز میشه:

۳- در این قسمت عنوان خبر رو وارد کنید.

۴- میتونید یک خلاصه از خبر رو اینجا وارد کنید.

۵- برای خبرتون میتونید تصویری بزارید که در ابتدا نمایش داده بشه، برای آپلود تصویر مورد نظر، روی این علامت مثبت کلیک کنید و عکس مورد نظرتون رو آپلود کنید.

۶- در قسمت توضیحات، مشروح خبر (متون و تصاویر ) رو قرار بدید و در پایان روی گزینه ی “اضافه کردن خبر جدید” کلیک کنید تا خبر ذخیره بشه.

برای اضافه کردن خبر جدید، دوباره روی گزینه ی  “اضافه کردن خبر جدید” کلیک کنید و مراحل بالا رو دوباره برید و اخبار جدید رو همین جوری در اپلیکیشن قرار بدید.

ماژول اخبار

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاه ها بسته شده است