ماژول تماس با ما
ماژول تماس با ما
۱۲ دی، ۱۳۹۴
ماژول خبرخوان
ماژول خبرخوان
۱۲ دی، ۱۳۹۴

با استفاده از ماژول خانه شما صفحه ی خانه رو برای اپلیکیشنتون می سازید. در صفحه ی خانه، تمامی صفحات موجود در اپلیکیشن شما نمایش داده میشه و کار با اپلیکیشن رو برای کاربران شما خیلی راحت تر میکنه.

  • توجه داشته باشید، برخی از این بخش ها فقط در مورد نوع خاصی از چیدمان ها وجود داره، پس اگه برخی از آن ها را در پنل خود نمی بینید اصلا نگران نباشید.

آموزش ماژول خانه در پازلی-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley

۱– توی این قسمت طراحی کلی ظاهر خانه شما قرار گرفته که فقط کافیه روی هر طراحی که دوست داشتید کلیک کنید تا اون اعمال بشه. همون طور که می بینید ما طراحی های بسیار گوناگونی رو براتون در نظر گرفتیم که تقریبا همه سلیقه ها رو پوشش می ده.

۲-در قسمت صفحات هم تنظیمات اختصاصی تر مربوط به صفحات رو میتونید انجام بدید که درباره اون جلوتر بیشتر توضیح میدیم.

۳- در قسمت تنظیمات میتونید تنظیمات طراحی خاصی که انتخاب کردید رو انجام بدید که بسته به نوع طراحی، ایتم ها و موارد مختلفی رو شامل می شه. مثل این طراحی که بر اساس رنگ هست، تنظیمات زیر رو مشاهده می کنید که درباره‌شون توضیح می دیم.

۴- با استفاده از این بخش میتونید برای صفحه اصلی خودتون یه اسلایدر داشته باشید و به کمک قابلیت های در نظر گرفته شده اون رو به سلیقه خودتون تنظیم کنید. با کلیک بر روی هر کدوم از کادرهای در نظر گرفته شده، میتونید تصویر مورد نظر خودتون رو برای اسلایدر انتخاب کنید. سعی کنید تصاویری که انتخاب می کنید یک اندازه باشند تا اسلایدر بهتر و زیباتری داشته باشید. 

۵- این قسمت به شما لیستی از سایر ویجت های موجود در اپلیکیشن رو میده که به کمک اون میتونید تعیین کنید با کلیک بر روی این تصویر در اسلایدر، کاربر به کدوم ویجت موجود در اپلیکیشن منتقل بشه.

۶- با فعال کردن این بخش، شما یک اسلایدر آنلاین خواهید داشت. یعنی با تغییر تصاویر، به صورت خودکار تصاویر روی اپلیکیشن تمام کاربرهاتون اعمال می شه. دقت داشته باشید در حالت اسلایدر آنلاین، فقط در صورتی که کاربر به اینترنت متصل باشه می تونه اسلایدر رو ببینه، در غیر این صورت، اسلایدر نمایش داده نخواهد شد. 

۷- فعال بودن این قسمت به معنی عوض شدن خودکار تصاویر بعد از مدت زمان مشخصه و غیرفعال بودن اون به معنی تعویض دستی تصاویر توسط کاربره.

۸- از طریق این بخش می تونید تعیین کنید تصاویر اسلایدر در ماژول خانه بعد از چند ثانیه عوض بشه. 

۹- در این بخش میتونید نحوه تغییر و حالت گذار تصاویر اسلایدر رو تعیین کنید.

۱۰- در صورت غیر فعال بودن این بخش، تصاویر با همون ارتفاع خودشون نمایش داده می شن که در صورت هم سایز نبودن اونها، ممکنه اسلایدر زیبایی و تاثیرگذاری خودش رو از دست بده. با فعال کردن این قسمت، تصاویر به صورت خودکار هم ارتفاع میشن و اسلایدری زیبا و شکیل رو در اختیار شما قرار خواهند داد. 

۱۱- این بخش به شما این امکان رو میده تا در قسمت بالای صفحه خانه، تصویری رو قرار بدید، این تصویر ثابته و با اسلایدر متفاوته.

۱۲- در این قسمت میتونید تعیین کنید که آیکون های صفحه خانه در چند ستون نمایش داده بشن.

۱۳- با مخفی کردن نوار بالایی شما قادر هستید منوی بالا رو مخفی کنید یا نشون بدید. کاربرد این مورد در طراحی هایی که عکس دارن خودشو نشون میده. اگه عکس های زیبایی انتخاب کنید مخفی کردن نوار بالا میتونه به جذابیت اپلیکیشن شما بیشتر کمک کنه.

۱۴- کاربرد این قسمت برای چیدمان های تک ستونه هست، که در صورت فعال بودن، آیکون و متن بخش های موجود در صفحه خانه رو نمایش میده و در صورت غیرفعال بودن فقط متن اون رو نمایش میده.

۱۵- رنگ نوشتتون رو تنها با یک کلیک و انتخاب از پالت تغییر بدید.

۱۶- رنگ پس زمینه نوشته رو میتونید با انتخاب از پالت تغییر بدید.

۱۷- رنگ آیکون مورد نظرتون رو به راحتی و تنها با چند کلیک به دلخواهتون تغییر بدید.

۱۸- رنگ نوار حاشیه آیکون رو هم میتونید به دلخواه خودتون و به تناسب رنگ آیکون و پس زمینه اون به راحتی تغییر بدید.

۱۹- میخواید تصویر پس زمینه رو محو کنید تا آیکون ها جلوه بهتری داشته باشند؟ این بخش خیلی ساده این کار رو براتون انجام میده.

  • در بعضی چیدمان های ماژول خانه مثل چیدمان تصویر زیر، بخشی برای تنظیمات اختصاصی اون طراحی شامل انتخاب رنگ شروع و پایان هست که فقط کافیه شما اون رو انتخاب کنید تا باقی رنگ ها به صورت اتوماتیک ساخته بشن. 

آموزش ماژول خانه در پازلی-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley 1

  • قبلش توضیح بدم که مابقی تنظیماتی که در صفحه صفحات هستن باعث تغییرات فقط در صفحه اصلی شما می شن و این به شما این قابلیت رو میده که آیتم های صفحه اصلی و منوی متفاوتی داشته باشید و الزاما صفحه اصلی و منوتون یکی نباشه.

۲۰- با این قسمت و درگ اند دراپ موارد میتونید ترتیب آیتم ها در صفحه خانه رو به هم بزنید و اون رو با منو متفاوت کنید.

۲۱- با انتخاب آیکون مورد نظرتون، آیکون های متفاوتی برای یک قسمت در منو یا خانه داشته باشید.

۲۲- با آپلود تصویر می تونید به جای آیکون از عکس استفاده کنید و عکس یا آیکون نمایش داده شده شما در منو و خانه متفاوت باشه.

۲۳- عنوان ایتم ها رو در صفحه ی اصلی و منو متفاوت کنید.

۲۴- با چک زدن این آیتم ها اونا رو در صفحه اصلی نشون بدید و با غیر فعال کردن اونا می تونید اونا رو از صفحه اصلی حذف کنید!

خلاصه هر جور دوست دارید با ماژول خانه ظاهر اپتون رو ویراش کنید و هر تنظیمات اختصاصی که خواستید رو اعمال کنید!

همین الان میتونید وارد پنل بشید و از ماژول خانه لذت ببرید.

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاه ها بسته شده است