ماژول گالری تصاویر
ماژول گالری تصاویر
۱۲ دی، ۱۳۹۴
ماژول متن و تصویر
ماژول متن و تصویر
۱۲ دی، ۱۳۹۴

اگه میخواید وب سایتتون رو در قالب اپلیکیشن به کاربرانتون نمایش بدین، میتونین از ماژول نمایش وب سایت استفاده کنین. این ماژول برای لینک دادن به وب سایتتون بهتون کمک میکنه. این ماژول در دو حالت، یعنی استفاده از مرورگر داخلی اپلیکیشن و نمایش در مرورگر خارجی یا همون مرورگر پیش فرض تلفن همراه قابل تنظیم هست که در ادامه به توضیح اون می پردازیم.

آموزش ماژول نمایش وبسایت - اپلیکیشن-ساز-آنلاین-پازلی-puzzley.ir-puzzley

۱- آدرس وب سایت: آدرس وب سایتتون رو همراه با http:// وارد کنید.

۲- نمایش وب سایت در خارج از اپلیکیشن :  اگه این گزینه رو فعال کنین، وب سایت شما در خارج از اپلیکیشن (مرورگر پیش فرض موبایل)به کاربرانتون نمایش داده میشه.

۳- با مخفی کردن نوار بالایی شما قادر هستید منوی بالا رو مخفی کنید یا نشون بدید. کاربرد این مورد در طراحی هایی که عکس دارن خودشو نشون میده. اگه عکس های زیبایی انتخاب کنید مخفی کردن نوار بالا میتونه به جذابیت اپلیکیشن شما بیشتر کمک کنه.

  • توجه داشته باشید، در صورتی که سایت شما از http استفاده می کنه، شبیه ساز ، سایت شما را نشان نمیده. برای نمایش سایت و تست این ابزار باید اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.

برای تست نمایش وب سایت میتونید همین الان وارد پنل تون بشید.

 

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاه ها بسته شده است