ماژول فرم
۱۲ دی، ۱۳۹۴
ماژول نمایش وب سایت
ماژول نمایش وب سایت
۱۲ دی، ۱۳۹۴

با ماژول گالری تصاویر همونطور که از اسمش مشخصه، میتونید گالری تصاویر بسازید، برای مثال کاتالوگ محصولات شرکتتون رو میتونین بسازین. یا میتونید نمونه کارهای شخصی رو داخل اپلیکیشن به صورت گالری تصاویر قرار بدید.

آموزش ماژول گالری تصاویر - اپلیکیشن-ساز-آنلاین-پازلی-puzzley.ir-puzzley

۱-  برای اضافه کردن تصویر به این گالری تصاویر، روی گزینه ی  “ اضافه کردن تصویر ” کلیک کنید. بعد از کلیک، یک ردیف برای شما ساخته میشه.

  • اگه میخواید به ابتدای صفحه متنی رو اضافه کنید، کافیه روی بخش “اضافه کردن متن ابتدای صفحه” که در بالای گزینه اضافه کردن تصویر وجود داره کلیک کنید. 

۲-با کلیک روی گزینه ی “انتخاب عکس” میتونین عکس مورد نظرتون رو آپلود کنین 

۳- در قسمت عنوان، میتونید عنوانی رو برای عکسی که آپلود کردین، قرار بدین.

سعی کنین حجم عکس هایی رو که آپلود میکنین رو با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ کاهش بدین و بهینه کنین تا حجم اپلیکیشن شما زیاد نشه.

۴- تعداد ستون هایی که  تصاویر به صورت گالری نمایش داده میشه رو میتونین از اینجا مشخص کنین.

۵- شروع از ابتدا : اگه این گزینه فعال باشه، شما میتونین عکس ها رو از ابتدا تا انتها و یا از انتها به ابتدا مشاهده کنین. اگه غیرفعال باشه، فقط عکس ها رو میتونید از ابتدا تا انتها مشاهده کنید.

۶- حالت آنلاین : با فعال بودن این حالت، ماژول به حالت آنلاین در میاد یعنی هر تغییری در تصاویر موجود داده بشه به صورت خودکار روی اپ همه کاربرانتون اعمال میشه. فقط بایستی دقت داشته باشید در حالت آنلاین، برای اولین بار اطلاعات از اینترنت گرفته میشه برای همین لازمه کاربران در اولین استفاده از اپلیکیشن به اینترنت متصل باشند اما برای دفعات بعد نیازی به اتصال به اینترنت نیست. 

در پایان هم روی گزینه ی “ذخیره ی تغییرات” کلیک کنید تا گالری تصاویر ساخته و ذخیره بشه.

همین الان میتونید وارد پنل تون بشید و از ماژول گالری تصاویر استفاده کنید.

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاه ها بسته شده است