سونامی هوشمند: ضریب نفوذ موبایل در ایران، بیش از ۱۳۰%!
۱۸ دی، ۱۳۹۴
۳ برداشت اشتباه در بازاریابی کسب و کارتون
۱۸ دی، ۱۳۹۴
نمایش همه

رهایی از بند پروژه های تکراری

یکی از شگرف­ترین و برجسته­ ترین یافته ­ها از تحقیقات، نشان می­ دهد که بیش از نیمی از برنامه نویسان، به طور متوسط، سالیانه فقط یک پروژه ساختن نرم ­افزار موبایل کاربردی انجام می دهند.

google-for-work-
اصلی­ ترین دلیلی که توسعه ­دهندگان، وقت خود را در پروژه های ساخت اپلیکیشن ­های موبایل سرمایه ­گذاری نمی ­کنند، نیاز به دامنه ای گسترده از تخصص ها و مهارت هاست. شما هم باید گرافیست باشید، هم طراح رابط کاربری، معمار و مهندس نرم افزار و …

Codlessاگر یک برنامه نویس هستید، برای پیشرفت مهارت­ های خود در تولید نرم ­افزار موبایل، نیاز به ابزار و امکانات مناسب دارید. ابزاری که امکان استفاده حداکثری از زمان و انرژی­ تان را به شما می­دهد.

ابزاری که بتواند شما را از چنگال انجام پروژه ­های مشابه و کدزدن ­های تکراری نجات دهند، تا با چالش ­های جدید روبرو شوید و وقت خود را صرف انجام پروژه­ های بهتر، یادگیری و پیشرفت خود کنید. آن ­هنگام است که می­ توانید از ظرفیت ­های خود حداکثر استفاده را کنید و از شر روتین ­های دست­ وپاگیر کاری خلاص شوید.

عمده امکانات اپلیکیشن ­سازهایی مثل پازلی، نیازی به کد­نویسی ندارند. این راحت­ ترین و سریع­ترین راه برای ساخت نرم­ افزار­های قدرت­مند بدون داشتن مهارت­های خاص است. ابزاری که می­ توانند زحمت دوباره­ کاری هارا به عهده ­گرفته و مسبب پویایی زمان شما بشود.

بر اساس گارتنر، سال ۲۰۱۵ سال موبایل و وایرلس پیشبینی شده است. ابزارهای بدون کد، نقش مهمی برای گام برداشتن در این راه ایفا می­ کنند. شانس خود را برای پیوستن به نوآوری از دست ندهید!
همین الان در پازلی ثبت نام کنید.

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *