پرداخت با پی پینگ – قسمت اول
بهمن ۲۷, ۱۳۹۴
پرداخت با پی پینگ – قسمت سوم
بهمن ۲۷, ۱۳۹۴
نمایش همه

پرداخت با پی پینگ – قسمت دوم

فرض کنید فروشنده و یا تولید کننده کالا هستید یا سرویس و خدمتی را ارائه می دهید. با استفاده از پی پینگ می توانید امکان پرداخت اینترنتی را برای مشتریان خود براحتی فراهم کنید. پیشنهاد می کنیم قبل از مطالعه این قسمت، ابتدا “قسمت اول آموزش پرداخت با پی پینگ” را مشاهده نمایید.

بخش آیتم ها در پی پینگ بخشی است که می توانید آیتم های متعددی برای محصولات یا خدمات خودتان تعریف کنید و آن را جهت پرداخت به اشتراک بگذارید.

پس از انتخاب این بخش از منوی سمت راست در پی پینگ شما صفحه زیر را می بینید.

آموزش پرداخت با پی پینگ در پازلی

بر روی کلید + در قسمت بالا سمت چپ کلیک کنید تا بتوانید یک آیتم مالی ایجاد کنید. بعداز کلیک صفحه زیر را خواهید دید.

آموزش پرداخت با پی پینگ در پازلی

در این صفحه شما اطلاعات آیتم خود را وارد می کنید به عنوان مثال کفش، دست سازه، کلاس زبان، تور شمال و یا مواردی از این قبیل. در قسمت تیتر نام آیتم را مشخص می کنید و اگر توضیحی لازم داشت در قسمت توضیح می نویسید سپس مبلغ آیتم را مشخص کنید. در اینجا شما می توانید مبلغ را به اختیار کاربر بگذارید (مواردی از قبیل کمک به خیریه) در ادامه تعداد آیتم قابل تعیین است همچنین این تعداد می تواند بصورت نامحدود تعریف گردد. در قسمت بعد می توانید صفحه بازگشت را مشخص کنید تا کاربر پس از پرداخت به آن صفحه هدایت شود. و در آخر مختار هستید تا آدرس پستی فرد پرداخت کننده رو دریافت کنید تا اگر خواستید آیتم رو براش ارسال کنید. کلید ثبت را بزنید تا آیتم شما ساخته شود.

بعداز ساخت شما در قسمت بالای صفحه اطلاعات مربوط به آیتم را مشاهده می کنید.

آموزش پرداخت با پی پینگ در پازلی

با استفاده از روش های اشتراک گذاری این آیتم می توانید فروش خودتان را آغاز کنید. اگر بر روی پیش نمایش خرید کلیک کنید صفحه ای که به کاربر نمایش داده خواهد شد بصورت زیر خواهد بود.

آموزش پرداخت با پی پینگ در پازلی

در قسمت پایین صفحه اطلاعات یک آیتم لیست پرداخت کننده ها قابل مشاهده است که می توانید خروجی pdf و excel از آن بطور همزمان دریافت کنید.(فایل اکسل در خود فایل pdf ضمیمه شده است)

آموزش پرداخت با پی پینگ در پازلی

اگر مجددا وارد صفحه آیتم ها شوید لیست آیتم هایی که ساخته اید را در جدولی مشاهده می کنید که با کلیک بر روی هر آیتم صفحه اطلاعات آن را خواهید دید.

آموزش پرداخت با پی پینگ در پازلی

همکاری پی پینک و اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *