پرداخت با پی پینگ – قسمت اول
بهمن ۲۷, ۱۳۹۴
آموزش قراردادن تصویر ورودی اپلیکیشن ( splash screen )
بهمن ۲۹, ۱۳۹۴
نمایش همه

پرداخت با پی پینگ – قسمت دوم

فرض کنید فروشنده و یا تولید کننده کالا هستید یا سرویس و خدمتی را ارائه می دهید. با استفاده از پی پینگ می توانید امکان پرداخت اینترنتی را برای مشتریان خود براحتی فراهم کنید. پیشنهاد می کنیم قبل از مطالعه این قسمت، ابتدا “قسمت اول آموزش پرداخت با پی پینگ” را مشاهده نمایید.

بخش آیتم های مالی در پی پینگ بخشی است که می توانید آیتم های متعددی برای محصولات یا خدمات خودتان تعریف کنید و آن را جهت پرداخت به اشتراک بگذارید.

پس از انتخاب این بخش از منوی سمت راست در پی پینگ، صفحه زیر را می بینید.

بر روی کلید “آیتم جدید” کلیک کنید تا بتوانید یک آیتم مالی ایجاد کنید. بعداز کلیک صفحه زیر را خواهید دید.

در این صفحه شما اطلاعات آیتم خود را وارد می کنید به عنوان مثال کفش، دست سازه، کلاس زبان، تور شمال و یا مواردی از این قبیل. در قسمت تیتر نام آیتم را مشخص می کنید و اگر توضیحی لازم داشت در قسمت توضیح می نویسید سپس مبلغ آیتم را مشخص کنید. در اینجا شما می توانید مبلغ را به اختیار کاربر بگذارید (مواردی از قبیل کمک به خیریه) در ادامه تعداد آیتم قابل تعیین است همچنین این تعداد می تواند بصورت نامحدود تعریف گردد. در قسمت بعد می توانید صفحه بازگشت را مشخص کنید تا کاربر پس از پرداخت به آن صفحه هدایت شود. در قسمت سایر امکانات هم می توانید تعیین کنید که اطلاعاتی مانند نام، ایمیل، تلفن و … از پرداخت کننده دریافت شود. کلید ثبت را بزنید تا آیتم شما ساخته شود.

بعداز ساخت آیتم، در این صفحه اطلاعات مربوط به آیتم و روش های اشتراک گذاری آن را مشاهده می کنید.

با استفاده از روش های اشتراک گذاری این آیتم می توانید فروش خودتان را آغاز کنید. اگر بر روی پیش نمایش خرید کلیک کنید صفحه ای که به کاربر نمایش داده خواهد شد بصورت زیر خواهد بود.

در قسمت گزارشات که از منوی سمت راست قابل دسترسی است، اطلاعات یک آیتم، لیست پرداختی ها و دریافتی ها قابل مشاهده است که می توانید از آن خروجی نیز بگیرید.

اگر مجددا وارد صفحه آیتم ها شوید لیست آیتم هایی که ساخته اید را در جدولی مشاهده می کنید که با کلیک بر روی هر آیتم صفحه اطلاعات آن را خواهید دید.

همکاری پی پینگ و اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *