چطور یک اپلیکیشن ورزشی، می تواند شما را حرفه ای تر کند.
۲۵ تیر، ۱۳۹۵
دنیا دنیا اپلیکیشن، در گالری پازلی
۲۵ تیر، ۱۳۹۵
نمایش همه

هنرگردی تولد دو سالگی خود را جشن گرفت

چهارشنبه گذشته کیک دوسالگی هنرگردی در رویداد همفکر، طی مراسمی در گالری علیها بریده شد و از آرت فستیوال به عنوان اتفاق مثبتی که می‌تواند سهم مهمی در ارائه‌ی هنر معاصر ایران به جهان داشته باشد، رونمایی شد. هنرگردی یک رسانه تخصصی در حوزه هنرهای تجسمی است که علاوه بر مطالبی همچون مصاحبه با هنرمندان نامدار ایران، در مورد رویداد های هنری داخل و خارج کشور ونیز تاریخ و توضیح آنها مطالبی دارد. این استارت آپ تهرانی، جوان ترین مجموعه تخصصی در این بخش نیز به شمار میرود و همواره  در بین ۵ رسانه پر طرفدار و پیشرو از این گروه قرار داشته است.

اپلیکیشن هنرگردی

اپلیکیشن هنرگردی را در گالری اپلیکیشن های پازلی ببینید.

از نمونه ­های عملکرد هنرگردی، می­ توان به برگزاری گردش شهری در مراکز فرهنگی و هنری و همچنین گردش تخصصی در بین گالری های هنری به صورت هفتگی، ورکشاپ های مختلف در زمینه عکاسی و نقاشی، آموزش های فنی و فعالیت های حمایتی از هنرمندان جوان و بدون رزومه اما با استعداد اشاره کرد. همچنین هنرگردی به عنوان کیوریتور به برگزاری ۱۴ نمایشگاه در سال گذشته و یک رویداد با موزه ملی مکزیک اقدام کرده است.

دومین سالگرد و رونمایی از یک جشنواره

بر اساس آنچه در پایگاه اینترنتی هنرگردی آمده است، نخستین دوره جشنواره هنری ایران (آرت فستیوال) با هدف معرفی نخبگان هنری کشور به جوامع هنری داخل و خارج، به طور رسمی کار خود را در مراسم روز چهارشنبه بیست و سوم تیرماه آغاز کرد. این جشنواره که در این دوره میزبان آثار نقاشی و عکاسی است، بنا دارد هر سال در دوره‌های تابستانه و زمستانه به جمع‌آوری، گزینش و معرفی بهترین‌های هنرهای تجسمی پرداخته و نتایج را در گالری‌های داخل و خارج از ایران به نمایش بگذارد.

ArtFestival

علاقه مندان به استارتاپ هنرگردی و همچنین حوزه هنر های معاصر که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در جشنواره آرت فستیوال را دارند، می توانند به کانال @honargardi در تلگرام، وبسایت هنرگردی و یا وبسایت آرت فستیوال  مراجعه کنند.

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *