فروشگاه موبایل: شیوه ای جدید برای خرید
۳۱ مرداد، ۱۳۹۵
ترفند های افزایش رتبه در بازار ها
۳۱ مرداد، ۱۳۹۵
نمایش همه

کسب درآمد از بلاگ : چطور بلاگ نویسی می تواند تبدیل به شغل شود؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

می خواهید از بلاگ تون درآمد داشته باشین؟ به اپلیکیشن نیاز دارید!

بلاگ نویس های معمولی از وردپرس استفاده می کنند، , و نهایتا در اینستاگرام هم فعالیت دارند. اما شما یک بلاگ نویس معمولی نیستید! یک اینستاگرامر عادی هم نیستید، به هیچ وجه! شما باید در لیگ برتر بلاگ نویسی، انتشار و خبررسانی وارد بازی کنید.

چرا بلاگ نویسی می کنید؟ فقط برای به اشتراک گذاشتن اندیشه هایتان با دنیا؟ یا شاید بهتر باشد بگویم، قسمت کوچکی از یک جزء دنیا؟ بنابراین بلاگ شما صرفا از برای سرگرم بودنتان است. پس به کارتان ادامه دهید.

اما اگر بخواهید در اتمسفر بلاگ نویسی برای خودتان کسی بشوید چطور؟ شاید دلتان بخواهد که بلاگ گردشگری، آشپزی و یا مدتان را به یک کسب و کار تبدیل کنید. پس جدی گرفتن برندتان را شروع کنید.

چطور بلاگ نویسی می تواند تبدیل به شغل شود؟

برای ایجاد شغل از بلاگ تان، باید آن را تبدیل به یک نام تجاری کنید. روی  قسمتی از بازار یا مسله خاصی که با آن اشنایی بیشتری دارید تمرکز کنید. و با نوشتن نوشتن هر تعداد پست و یا انتشار هر تعداد عکس و ویدیو که می توانید، شروع به ساخت اعتبار برندتان کنید.

اتحاد شبکه های اجتماعی در اپلیکیشن بلاگ

کانال های مختلف را متحد کنید

کانال های مختلف را برای ترویج و ترقی برندتان متحد کنید.  اگر فقط روی اینستاگرام فیلم می گذارید، شروع به نوشتن یک بلاگ کنید تا اینستاگرام یا کانال تکرامتان بیشتر نمایش داده شود. با داشتن یک بلاگ، شما می تونید از سئو بهرمند شوید و درنتایج جست و جو گوگل دیده شوید.

روی شبکه ها اجتماعی پروفایل بسازید. مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و حتی تلگرام. صفحات شخصی درست نکنید، بلکه یک صفحه ی حرفه ای کسب و کار یا یک صفحه طرفداران درست کنید. و آشکار است که باید به روز نگه شان دارید. ( به فکر یک هشتگ برای خود باشید و از آن همه جا استفاده کنید)

تحکیم روابط با طرفداران

تا به اینجا شما برندتان را با شخصیتی ثابت و مناسب ساخته اید. شاید دل تان بخواهد کسب و کارتان را با فروش فضای تبلیغاتی گسترش دهید، یا شاید فروش کالایی را شروع کنید. به هر حال، با این تفاصیر، زمان تحکیم روابط تان با خوانندگان است. و این همان جایی است که یک اپلیکیشن وارد می شود.

 

یک اپلیکیشن برای تعاملات

یک اپلیکیشن چه چیزی به برندسازی همه جانبه ای که در کانال های مختلف انجام می دهید، اضافه می کند؟ یک اپلیکیشن نمی تواند جایگزین کانال های شما باشد، اما آن ها را  برایتان در ابزاری که کنترل بیشتری به شما می دهد، گردآوری می کند.

یک اپلیکیشن موبایل روشی بی نظیر برای تعامل شدیدتر با طرفداران است. شبکه های اجتماعی تان را به اپلیکیشن اضافه کنید، اینستاگرام هایتان را به اپلیکیشن وصل کنید و پست هایتان را در اپلیکیشن هم انتشار دهید. برای همه ی کاربران وقتی یک مطلب یا پست جدید اضافه می کنید نوتیفیکشن بفرستید.

اپلیکیشن شما یک ایستگاه کامل برای تمامی طرفداران شما فارغ از هر شبکه اجتماعی خواهد شد.

اپلیکیشن طرفداران شخصی شما

وقتی شروع به فروش کالای تجاری خود کردید، اپلیکیشن حتی می تواند فروشگاه شما باشد. مثلا فقط کافی است تعدادی تی شرت، کلاه و … به ماژول فروشگاهی اضافه کنید و فروشگاه طرفداری درون برنامه ای شما آماده است.

تبلیغات درون برنامه ای

پازلی همچنین به شما امکانات تبلیغات درون برنامه ای زیبایی ارایه می دهد. با جایگزین کردن هر کدام از تصاویر سربرگ هایتان با یک تبلیغ، می توانید نمایش خوبی را برای تبلیغ دهندگان تان ارایه دهید. و یا می توانید به سادگی از ماژول های مگنت یا ادپلی استفاده کنید و ما تمام این کار ها را برای شما انجام خواهیم داد. و شما می توانید روی بلاگ نویسی تان تمرکز کنید. در این مورد بیشتر بخوانید.

بلاگ شما در حال تبدیل به یک کسب و کار است؟ یک اپلیکیشن بسازید.

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *