ترفند های افزایش رتبه در بازار ها
۴ شهریور، ۱۳۹۵
چگونه از اپلیکیشن خود پول در بیاوریم؟
۴ شهریور، ۱۳۹۵
نمایش همه

طرح سفید امضا

اجازه بدید تا برندتان حتی بیش ازین با طرح  سفید امضا ی پازلی بدرخشد. طرح “بدون امضا” یعنی تمام نام و نشان پازلی از اپلیکیشن شما پاک می شود. و تمام اعتبار آن به شما می رسد!

در حالت عادی اسم امضا پازلی در منوی اصلی تمامی اپلیکیشن های منتشر شده با حساب معمولی وجود دارد. طرح سفید امضا ، همه ی این ارجاعات را به پازلی حذف کرده است. هیچ نشانه ای از پازلی در خود اپلیکیشن نخواهد بود، نه لوگویی و نه لینکی ، حتی در سورس برنامه هم نیست. هیچ کس نخواهد فهمید که شما از پازلی استفاده کرده اید. با طرح سفید امضا، جوری به نظر می رسد که اپلیکیشن تان را از پایه خودتان ساخته اید.

اما  چنین چیزی چه کمکی می کند؟ خب، تمام توجه معطوف برند، رویداد، فروشگاه  و یا شرکت شما می شود. برند متعلق به شماست و اپلیکیشن هم فقط به شما. شاید طرح و تم تجاری شما با لوگوی پازلی همخوانی نداشته باشد. یا شما صرفا ترجیه بدهید مردم فکر کنند یک نابغه برنامه نویسی هستید که نیازی به الگو و قالب ندارد.

پلن های استاندارد و خانواده دارای طرح سفید امضا هستند. مشاهده تعرفه ها.

بیشتر از دو یا چند اپلیکیشن می خواهید بسازید؟ پس به صرفه تر است یک دسته اپلیکیشن با تخفیف بخرید. شما لازم نیست نمایندگی پازلی باشید تا از مزیت های همکاری و تخفیف ها استفاده کنید.

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *