چگونه از اپلیکیشن خود پول در بیاوریم؟
۹ شهریور، ۱۳۹۵
۷ کاری که رد شدن اپ iOS توسط اپل را تضمین می کند
۹ شهریور، ۱۳۹۵
نمایش همه

اپلیکیشن پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ با پازلی ساخته شد

زمان مطالعه: 2دقیقه

اپلیکیشن پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ جهت اطلاع رسانی از آخرین رویدادهای کاروان ورزشی ایران قدرت گرفته از اپلیکیشن ساز موبایل پازلی توسط پایگاه اینترنتی معلولان ایران (شمعدانی) منتشر شد.

محمد رضا دشتی مدیر پایگاه اینترنتی معلولان ایران (شمعدانی) گفت: اپلیکیشن پارالمپیک ریو دارای چندین بخش انلاین شامل آخرین رویدادهای ریو ۲۰۱۶، جدول کسب مدال ها و روز و ساعت بازی ورزشکاران ایرانی است.وی افزود: همچنین در این نرم افزار موبایلی اطلاعات کامل تیم های اعزامی کشورمان به ریو شامل آخرین عکس تیمی و اسامی تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی و دانستنیهایی درباره اداوار پارالمپیک از ابتدا تا کنون درج و تمام افراد معلول حاضر در دوره های پارالمپیک شده است.
دشتی ادامه داد: از قسمت های جالب و نو این اپلیکیشن معرفی صفحات اینستاگرام تعدادی از ورزشکاران اعزامی همچون خانم زهرا نعمتی و سیامند رحمان و … به ریو است که علاقه مندان به قهرمانان ایرانی می توانند به طور مستقیم از صفحات این ورزشکاران دیدن کرده و بدون واسطه با انها در برزیل ارتباط داشته باشند.
وی با قدردانی از مجموعه پازلی که امکان ساخت این اپلیکیشن را فراهم کرده است گفت : در اپلیکیشن پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ بخش های آنلاین شامل اعلام روز و ساعت بازی های ورزشکاران ایران، جدول آخرین مدالها، آخرین اخبار پارالمپیک از سایت شمعدانی و خبرگزاری مهر و بخش هایی از قبیل شامل معرفی کاروان پارلمپیک ایران، دانستنیهای پارالمپیک، اینستاگرام ورزشکاران پارالمپیکی کشورمان و معرفی جامع ورزش های پارالمپیک است.
دشتی گفت: در حال حاضر این اپلیکیشن برای گوشی های دارای سیستم اندورید طراحی و ساخته شده است و محتوای نسخه های بعدی این نرم افزار موبایلی جامع تر و کاملتر با جزییات بیشتری منتشر خواهد شد که شامل معرفی کتب ورزشی تخصصی و عمومی حوزه معلولیت، تمبرهای ورزشی ملل مختلف، تمرینات ورزشی با تصویر و چند بخش دیگر خواهد بود.
وی با قدردانی از گروه نرم افزاری پازلی، سایت مددکاری اجتماعی ایران، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، شرکت چارگون، فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران گفت: برای ساخت این نرم افزار ویژه گوشی های تحت اندروید چندین ماه برنامه ریزی و پیگیری انجام شده است که در نهایت با تلاش این چند مجموعه و گردآوری اخرین اطلاعات کاروان ورزشی ایران اپلیکیشن راهی بازار شد.
مدیر پایگاه اینترنتی معلولان ایران (شمعدانی) در پایان گفت: لازم به ذکر است پس از پوشش رسانه ای مسابقات پارالمپیک لندن در سال ۲۰۱۲ در تلاش هستیم با اطلاع رسانی از اخبار و رویدادهای ورزشی مسابقات پارالمپیک ریو از کاروان ورزشی کشورمان حمایت کنیم.
پایگاه اینترنتی معلولان ایران با بیش از ۱۵ سال فعالیت در عرصه اطلاع رسانی به افراد دارای معلولیت اخیرا اپلیکیشن ورزشی را به منظور ترویج ورزش همگانی میان افراد دارای معلولیت منتشر کرده است.
علاقه مندان جهت دانلود رایگان اپلیکیشن پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ می توانند به سایت شمعدانی به نشانی www.shamdani.com یا سایت کافه بازار مراجعه نمایند.


به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معلولان ایران.

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *