اشتباهات بازاریابی-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley
اشتباهات بازاریابی
۳ مرداد، ۱۳۹۶
۵ استراتژی ایجاد برند موثر در جذب مشتری-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley
۵ استراتژی ایجاد برند موثر در جذب مشتری
۳ مرداد، ۱۳۹۶
نمایش همه

۵ اشتباه بزرگ در توسعه، که می تواند اپلیکیشن شما را از بین ببرد

توسعه اپلیکیشن موبایل-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley

اگر شما ایده‌ای برای راه‌اندازی کسب و کار دارید، احتمال آن ضعیف است که به توسعه اپلیکیشن موبایل نیاز نداشته باشید. این چیز بدی نیست، برنامه‌های موبایل در حال حاضر بسیار محبوب هستند. اپلیکیشن موبایل راه را برای راه‌اندازی ایده‌های جدید شما باز می‌کند.

در اینجا ۵ نکته مفید برای توسعه اپلیکیشن موبایل مطرح می‌شود، ۵ اشتباه که باید از انجام آنها اجتناب کنید. دعوت می‌کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.

  1. عدم انتخاب صحیح سیستم عامل

Windows, android, IOS برنامه شما برای کدام سیستم عامل است؟ اغلب توسعه‌دهندگان همه سیستم عامل‌ها را انتخاب می‌کنند و اپ را برای همه سیستم‌عامل‌ها توسعه می‌دهند.
بعضی از توسعه‌دهندگان بر اساس علایق شخصی یک سیستم‌عامل را انتخاب می‌کنند. در صورتی که این کار همیشه درست نیست و برای برخی کسب و کارها باید در مورد نوع سیستم عامل تحقیق شود.

  1. اپلیکیشن تلفن همراه متفاوت از وبسایت

یک برنامه موبایل اساسا متفاوت از وبسایت است. از نظر اندازه، عملکرد و محدوده متفاوت است. بعضی از افراد فکر می‌کنند که در توسعه اپلیکیشن موبایل باید همه فعالیت‌های سایت را پوشش دهند، که این تصوری اشتباه است.

  1. روش کسب درآمد نامناسب

راه‌های کسب و درآمد بسیار متفاوت و در ابتدا همراه با ریسک است. آیا شما با مدل اشتراکی پیش می‌روید یا رویکرد فروش نسخه کامل اپ را دارید؟ شاید فقط با تبلیغات درون‌برنامه ای پیش بروید. هر رویکردی ممکن است متناسب با پروژه شما باشد، اما این یک کار پیچیده است که بهترین راه حل را پیدا کنید.

خوشبختانه شما فرصت مناسبی برای انتخاب یک راه حل دارید. شما می‌توانید از ابتدای توسعه اپ به این موضوع فکر کنید. با نگاه‌کردن به برنامه‌هایی در سبک شما می‌توانید راه گسب درآمد مناسبی را انتخاب کنید.

  1. نحوه فروش اپ

مهم نیست که چقدر در مورد ایده خود خوش‌بین هستید، وقتی برنامه را منتشر کنید شما وارد یک رقابت با هزاران شرکت‌کننده شده‌اید. اگر شما برنامه جامعی برای افزایش میزان دیده‌شدن نرم‌افزار خود نداشته باشید، خطر ناپدیدشدن آن وجود دارد.

قبل از شروع فعالیت‌های بازاریابی، مهم است که مخاطبان خود را انتخاب کنید. آیا شما یک بخش کوچکی را انتخاب کرده‌اید یا مایل هستید وارد یک بازار گسترده شوید؟ در هر صورت باید مطمئن شوید مسائلی که بازار می‌تواند بر برنامه شما تاثیر بگذارد را شناسایی کرده‌اید.

  1. تست اپ

چرا زمانی که خودتان می‌توانید برنامه‌تان را تست کنید، آن را به کس دیگری بسپارید؟

تست اپ با استفاده از نسخه بتا می‌تواند به شما چشم‌انداز بهتری بدهد و منجر می‌شود به اینکه اشتباهات کمتری داشته باشید. این اشتباهات فقط اشکالات مهمی نیستند، گاهی کمک می‌کنند که شما یک برنامه کاربرپسندتر ایجاد کنید.

 

 

منبع: entrepreneur
داوود عباسی
داوود عباسی
به مباحث مدیریتی و آواز خوندن علاقه زیادی دارم و حافظه ام طوریه که اگه کاری بهم سپرده بشه، می تونید مطمئن باشید یادم نخواهد رفت. تو پازلی کارم رو با ارتباط با مشتری شروع کردم و در ادامه در بخش تولید محتوا، با هدف کمک به مشتری ها فعالیتم رو ادامه دادم.

2 Comments

  1. Avatarحسن گفت:

    عالی بود واقعا کاربردی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *