یک سایت با یه عالمه ایده ساخت اپلیکیشن -اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley-puzzley.ir
یک سایت با یه عالمه ایده ساخت اپلیکیشن
۲۲ مرداد، ۱۳۹۶
چند راه ساده برای افزایش مشتری و فروش
۲۲ مرداد، ۱۳۹۶
نمایش همه

چند نکته طراحی که باید یک طراح مبتدی بداند

چند نکته طراحی که باید یک طراح مبتدی بداند-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley
زمان مطالعه: 2 دقیقه

من می‌خواهم اعتراف کنم که یک طراح آموزش دیده نیستم، ولی شما هم که این مطلب را می‌خوانید احتمالا طراح نیستید ولی میخواهید طراحی را شروع کنید.

اگر شما تصاویر را برای پست‌های بلاگ، رسانه‌های اجتماعی یا تبلیغات آنلاین طراحی می‌کنید، نیازی به مدرک طراحی نیست.شما فقط کافی است بهترین عمکرد را آموزش ببینید.

در این مطلب چند نکته در مورد طراحی که یک طراح مبتدی باید بداند مطرح میشه. اگر از آنها پیروی کنید در تمام طراحی خود موفق خواهید بود. دعوت می‌کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.

با یک تم رنگی عالی شروع کنید:

متوجه شده‌اید که بهترین طراحی‌ها رنگ‌های زیبایی دارند؟ این امر تصادفی نیست و انتخاب تم رنگی عالی منجر به یک طراحی عالی می‌شود.

مجبور نیستید زمان زیادی را مشغول فکرکردن در مورد انتخاب تم رنگی باشید. با یک جستجوی ساده می‌توانید وب سایتی را پیدا کنید که به شما تم‌های رنگی زیادی را معرفی می‌کند.

سایت هایی مثل:

فونت‌های زیادی استفاده نکنید:

در حالت ایده‌آل باید خود را بین ۱ یا ۲ فونت محدود کنید. اگر می‌خواهید فونت‌های مختلف استفاده کنید یکی برای هدر و یکی هم برای بدنه اصلی باشند.

نمونه‌برداری کنید:

کپی خوب را کسی رد نمیکند. برای شروع می‌توانید از طرح‌های آماده استفاده کنید و ایده بگیرید و یا بازطراحی کنید. این نمونه‌ها را در جایی نگه دارید. زمانی که نیاز به استفاده از آنها داشتید، آنها را رو کنید و استفاده کنید.

نگران فضای سفید نباشید:

منظور در نظرنگرفتن فضای سفید نیست ولی گاهی اوقات نیاز است که شما در طراحی خود از فضاهای سفید استفاده کنید و طراحی زیباتری داشته باشید.

اجزای طراحی را مناسبسازی کنید:

این به شما کمک می‌کند عناصر را بدون در نظر گرفتن اندازه‌شان در یک ترتیب مناسب قرار دهید. هماهنگی مناسب بین عناصر طراحی یک طراحی حرفه‌ای را نمایش می‌دهد.

 

 

منبع: snappa
داوود عباسی
داوود عباسی
به مباحث مدیریتی و آواز خوندن علاقه زیادی دارم و حافظه ام طوریه که اگه کاری بهم سپرده بشه، می تونید مطمئن باشید یادم نخواهد رفت. تو پازلی کارم رو با ارتباط با مشتری شروع کردم و در ادامه در بخش تولید محتوا، با هدف کمک به مشتری ها فعالیتم رو ادامه دادم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *