برد یا باخت، چرا و چگونه؟
برد یا باخت، چرا و چگونه؟ | قسمت اول
شهریور ۲۷, ۱۳۹۶
برد یا باخت، چرا و چگونه؟
برد یا باخت، چرا و چگونه؟ | قسمت دوم
مهر ۳, ۱۳۹۶
نمایش همه

آموزش پرداخت درون برنامه ای با کد فعال سازی

آموزش پرداخت درون برنامه ای با کد فعال سازی-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley

پرداخت درون برنامه ای ابزاری برای کسب درآمد از اپلیکیشن است. با استفاده از پرداخت درون برنامه ای می‌تونید اپلیکیشن رو رایگان در اختیار کاربران قرار بدید و تعدادی از بخش‌های اپلیکیشن رو با این ابزار قفل کنید. به این صورت اپلیکیشن شما بیشتر دانلود می‌شود و شانس بیشتری برای دیده‌شدن دارید. این نکته رو به یاد داشته باشید که در بخش غیرفعال محتوای مفیدی باید داشته باشید که کاربر اپلیکیشن را نگه دارد و آن را به دوستان خود معرفی کند.

در این مطلب قراره کار با پرداخت درون برنامه ای با کد فعال‌سازی رو یاد بگیریم. دعوت می‌کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.

برای راه‌اندازی پرداخت درون برنامه ای با کد فعال سازی ابتدا باید ماژول پرداخت درون برنامه ای رو به اپلیکیشن‌تون اضافه کنید.

پرداخت درون برنامه ای با کد فعال سازی ۱

بعد از اضافه‌کردن این ماژول وارد تنظیمات آن شده و قسمت صفحات، صفحاتی که می‌خواهیم بسته باشند و بعد از ارسال کد فعال‌سازی باز شوند را مشخص می‌کنیم.

پرداخت درون برنامه ای با کد فعال سازی ۲

در قسمت محتوی به صورت مشخص توضیحات داده شده و باید به صورت دقیق فیلدها پر شوند.

پرداخت درون برنامه ای با کد فعال سازی۳

در قسمت آخر، تنظیمات، باید قسمت “پرداخت با کد” را انتخاب کنید و در قسمت پایین آن کد را تعریف کنید. شما می‌توانید لیستی از کدها را مشخص کنید و برای هر کدام محدودیت استفاده در نظر بگیرید. بعد از انجام تمامی این مراحل دکمه ذخیره اطلاعات را می‌زنید و سپس اپلیکیشن را دانلود کنید و بعد از نصب صفحات قفل شده نباید باز شوند و وقتی کد فعال‌سازی را وارد می‌کنید آن صفحات باز می‌شوند.

برای نحوه دسترسی کاربرها می‌توانید یک ابزار فرم داشته باشید که کاربر بعد از وارد شدن به اپلیکیشن درخواست کد فعال‌سازی را از طریق فرم ارسال کند. بعد از دریافت ایمیل کاربر شما می‌توانید برای آن کد فعال‌سازی را ایمیل کنید. یا می‌توانید ابزار فرم پرداخت بگذارید که کاربر بعد از پرداخت، کد فعال‌سازی را دریافت کند.

امیدوارم آموزش مفیدی بوده باشه.

همین الان شروع به ساخت اپلیکیشن کنید.
داوود عباسی
داوود عباسی
من هم مثل خیلی ها قبل از دانشگاه توی برقراری ارتباط مشکل داشتم، اما انقدر فعالیت هام توی این دوره زیاد شد که چندین ماه در قسمت ارتباط با مشتریان پازلی کار می کردم و الان هم مدیر تولید محتوا هستم :) به مباحث مدیریتی و آواز خوندن علاقه زیادی دارم و حافظه ام طوریه که اگه کاری بهم سپرده بشه، می تونید مطمئن باشید یادم نخواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *