بهترین اسکرین شات برای انتشار در مارکت ها
انتخاب بهترین اسکرین شات برای انتشار در مارکت ها
۱۹ مهر، ۱۳۹۶
اپلیکیشن موفق قسمت اول-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley
نگاهی به داستان موفقیت اپلیکیشن های بزرگ | قسمت دوم
۱۹ مهر، ۱۳۹۶
نمایش همه

نگاهی به داستان موفقیت اپلیکیشن‌های بزرگ | قسمت اول

اپلیکیشن موفق قسمت اول-اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اپلیکیشن‌ها به سازماندهی و اتصال دنیای مدرن با افراد کمک می‌کنند. بیایید با هم نگاهی به چند اپلیکیشن موفق بیاندازیم. دعوت می‌کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.

از زمانی که اپل، اپ استور را در سال ۲۰۰۸ راه‌اندازی کرد، اپلیکیشن‌های زیادی به زندگی افراد وارد شدند. از سرگرمی‌های اعتیادآور تا برنامه آموزشی. در زمان راه‌اندازی اپ استور تنها ۵۰۰ اپلیکیشن در دسترس کاربرا قرار داشت.

در مجموع، رقابت زیادی برای شروع کار شکل گرفت. در همین حال اپلیکیشن‌های زیادی هستند که به طور ناگهانی از بین می‌روند و یا موفق می‌شوند.

چه چیزی برای تسخیر بازار نیاز است؟ کسانی که پشت اپلیکیشن موفق هستند چه کسانی هستند؟

(Minecraft (2009

در سال ۲۰۰۹ توسط برنامه‌نویس سوئدی به نام Markus Persson ایجاد شد، و تبدیل به یک بازی پدیده شد. تا ژوئن ۲۰۱۴ بیش از ۵۴ میلیون کاربر داشته است. به گزارش بی‌بی‌سی تعداد زیادی از کاربران این بازی سنی بین ۹ تا ۱۱ سال دارند و از نظر مذهبی هم یکسان هستند. چالش‌های بازی، آن را به یک بازی اعتیادآور تبدیل کرده است. از نظر ارتباطی هم برای کاربران بازی چندنفره همزمان، ارتباط از طریق اسکایپ را هم فراهم کرده است.

این بازی انجمن‌های زیادی را تشکیل داده است که نمونه‌های آن در یوتیوب فعالیت می‌کنند. حتی افرادی هستند که با این بازی معروف هستند. البته این بازی نگرانی‌ای را برای والدین به وجود آورده است که روی جنبه آموزشی افراد تاثیر می‌گذارد.

البته بعضی از مدارس از Minecraft به عنوان یک اپلیکیشن کمک آموزشی استفاده می‌کنند. مایکروسافت این بازی را با مبلغ ۲٫۵ میلیارد دلار خریداری کرد.

(WhatsApp (2009

این اپلیکیشن هم به یک داستان موفقیت تبدیل شده است. سازنده این اپلیکیشن Jan Kourn در اوایل دهه ۹۰ میلادی از اوکراین به آمریکا مهاجرت کرد. او قبل از ایجاد اپلیکیشن در یاهو مسئول فنی بود.

این اپلیکیشن یک پلفرم برای ارسال پیام، تصویر، ویدئو، صدا و داده و جایگزینی برای تلفن همراه و ایجاد ارزش بیشتری است.

این اپلیکیشن بدون هیچ تبلیغاتی فعالیت می‌کند. فیسبوک این اپلیکیشن را به مبلغ ۲۱٫۸ میلیارد دلار خریداری کرد. در حال حاضر بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر دارد.

منبع: infinitemonkeys
داوود عباسی
داوود عباسی
به مباحث مدیریتی و آواز خوندن علاقه زیادی دارم و حافظه ام طوریه که اگه کاری بهم سپرده بشه، می تونید مطمئن باشید یادم نخواهد رفت. تو پازلی کارم رو با ارتباط با مشتری شروع کردم و در ادامه در بخش تولید محتوا، با هدف کمک به مشتری ها فعالیتم رو ادامه دادم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *