به‌روزرسانی جدید شهریورماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir 6
به‌روزرسانی جدید پازلی در شهریور ماه ۹۸
۴ آبان، ۱۳۹۸
به‌روزرسانی جدید آبان ماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir
به‌روزرسانی جدید پازلی در آبان‌ماه ۹۸
۴ آبان، ۱۳۹۸
نمایش همه

به‌روزرسانی جدید پازلی در مهر ماه ۹۸

به‌روزرسانی جدید مهرماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir

بهبود افزونه پرداخت درون برنامه‌ای کافه‌بازار، افزونه حساب کاربری، لیست تو در تو و وردپرس و … فقط بخشی از ویژگی‌هایی هستند که در به‌روزرسانی‌های ماه گذشته پازلی بنا بر درخواست شما به سیستم پازلی اضافه شده‌اند. دعوت می‌کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.

چطور پیشنهادات خودم رو به پازلی ارایه بدم تا در لیست به روزرسانی های آینده قرار بگیرند؟

کافیه فرم زیر رو پر کنید و باقی کار رو به ما بسپارید:

به‌روزرسانی جدید شهریورماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir 3اضافه‌شدن دکمه حالت تست در افزونه پرداخت درون‌برنامه‌ای کافه بازار برای تست مدیر اپلیکیشن در شبیه‌ساز:

با پرداخت درون‌برنامه‌ای، می‌تونین بخش‌هایی از اپلیکیشن‌تون رو به صورت پولی (غیررایگان) بسازین و از اپلیکیشن کسب درآمد کنین. در به‌روزرسانی جدید دکمه‌ای برای تست این افزونه توسط ادمین اپلیکیشن طراحی کردیم که دیگه نیازی به نصب اپلیکیشن و تنظیمات کافه بازار نیست. راحت‌تر از قبل می‌تونید این افزونه رو تست کنید.

آموزش این افزونه رو می‌تونید از لینک زیر مطالعه کنید:

آموزش افزونه پرداخت درون‌برنامه‌ای کافه بازار

به‌روزرسانی جدید شهریورماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir 4به‌روزرسانی جدید در افزونه حساب کاربری:

ارسال مجدد کد فعال‌سازی در هنگام ورود به حساب کاربری در صورت عدم فعال‌سازی حساب توسط کاربر.

عدم نمایش منوی تب بار در حالت ثبت نام اجباری در حساب کاربری.

بهبود امکان برگشت به منو اصلی در حالت ثبت نام اجباری.

آموزش کار با این افزونه رو می‌تونید از لینک زیر مطالعه کنید:

آموزش افزونه حساب کاربری

به‌روزرسانی جدید مهرماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir 4بهبود نمایش اعلان‌ها در پنل:

با به‌روزرسانی ماه اخیر، نمایش اعلان‌ها در پنل با به‌روزترین متد انجام خواهد شد و شما در لحظه از آمار فروش و اطلاعات فرم‌ها و … با خبر خواهید شد.

به‌روزرسانی جدید مهرماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir ۵بهبود عملکرد لینک خارجی در افزونه نمایش وبسایت در لیست تودرتو:

با توجه به نیاز برخی کاربران برای استفاده از دکمه نمایش خارج از اپلیکیشن در افزونه نمایش وبسایت در به روزرسانی جدید این دکمه با عملکرد بهتری در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

آموزش کار با این افزونه رو می‌تونید از لینک زیر مطالعه کنید:

آموزش افزونه لیست تودرتو

به‌روزرسانی‌های جدید خرداد و تیرماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی۴به‌روزرسانی جدید در افزونه وردپرس – بهبود نمایش ویدئو و موزیک در پست‌ها:

باید به اطلاع‌تون برسونم که از این به بعد با به‌روزرسانی انجام شده مطالبی از سایت وردپرسی شما که حاوی موزیک و ویدئو باشند در زمان نمایش با مشکلی مواجه نخواهند شد و با عملکرد بهتری در اختیار شما قرار دارند.

آموزش کار با این افزونه رو می‌تونید از لینک زیر مطالعه کنید:

آموزش افزونه وردپرس

به‌روزرسانی جدید مهرماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir ۶برطرف‌شدن مشکل نمایش ویدئو در هنگام بستن صفحه در افزونه آپارات:

افزونه آپارات با امکان اتصال به کانال آپارات شما به راحتی ویدئوهای شما رو در اپلیکیشن نمایش می‌ده. در به‌روزرسانی جدید این افزونه با عملکرد بهتری در اختیار شما قرار داره.

آموزش کار با این افزونه رو می‌تونید از لینک زیر مطالعه کنید:

آموزش افزونه آپارات

به‌روزرسانی‌های جدید خرداد و تیرماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی ۹نمایش پیغام” خطای اتصال به اینترنت” در گالری تصاویر:

در هنگام استفاده از حالت آنلاین در افزونه گالری تصاویر در هنگامی که کاربر به اینترنت متصل نباشد با پیغام خطای اتصال به اینترنت مواجه خواهد شد که عملکرد این پیغام بهبود یافته است.

آموزش کار با این افزونه رو می‌تونید از لینک زیر مطالعه کنید:

آموزش افزونه گالری تصاویر

به‌روزرسانی جدید مهرماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir ۷بهبود نمایش چیدمان در افزونه ویدئو:

در افزونه ویدئو شما برای نمایش ویدئوها می‌تونید از چیدمان‌های متفاوتی استفاده کنید. این چیدمان‌ها در به‌روزرسانی جدید با عملکرد بهتری در اختیار شما قرار دارد.

آموزش کار با این افزونه رو می‌تونید از لینک زیر مطالعه کنید:

آموزش افزونه ویدئو

به‌روزرسانی جدید مهرماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir ۸اضافه‌شدن قابلیت انتخاب دانلود موزیک در پنل کاربری در افزونه موزیک:

گالری موزیک ابزاری برای ساخت اپلیکیشن پخش موزیک است. این ابزار با قابلیت پخش و تغییرات محتوایی آنلاین و بدون نیاز به نصب مجدد به شما در ساخت اپلیکیشن مورد نظرتون کمک می‌کنه. این افزونه همچنین امکان دانلود موزیک را برای کاربر در نظر می‌گیرد که در به‌روزرسانی جدید امکان غیرفعال کردن این امکان برای ادمین اپلیکیشن در نظر گرفته شده‌است.

آموزش کار با این افزونه رو می‌تونید از لینک زیر مطالعه کنید:

آموزش افزونه موزیک

 

و در نهایت باید بگم که همه این ویژگی‌های جدید در پنل کاربری‌تون در دسترس شما قرار داره.
پنل کاربری پازلی

با تشکر از شما که به پیشرفت و توسعه پازلی اهمیت میدید و صبورانه پیشنهادهای سازنده خودتون رو با مطرح می‌کنید. از همراهی شما خوشحالیم و امیدوارم هر روز بتونیم در رسوندن شما به اپلیکیشن ایده‌آلتون موفق‌تر باشیم.

 

داوود عباسی
داوود عباسی
به مباحث مدیریتی و آواز خوندن علاقه زیادی دارم و حافظه ام طوریه که اگه کاری بهم سپرده بشه، می تونید مطمئن باشید یادم نخواهد رفت. تو پازلی کارم رو با ارتباط با مشتری شروع کردم و در ادامه در بخش تولید محتوا، با هدف کمک به مشتری ها فعالیتم رو ادامه دادم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *