-آموزش افزونه‌ی توئیتر -اپلیکیشن‌ساز موبایل پازلی-puzzley 3
آموزش افزونه‌ی توئیتر
۷ مرداد، ۱۳۹۹
جشنواره تابستانه پازلی
۷ مرداد، ۱۳۹۹

ویژگی‌های جدیدی مانند ویرایشگر متن، تم جدید و تنظیمات بهتر برای طراحی و چیدمان و… بخشی از ویژگی‌هایی هستند که در به‌روزرسانی تیر‌ماه بنا به درخواست شما به سیستم پازلی اضافه شده‌اند. برای آشنایی با همه این ویژگی‌ها دعوت می‌کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.

چطور پیشنهادات خودم رو به پازلی ارایه بدم تا در لیست به روزرسانی های آینده قرار بگیرند؟

کافیه فرم زیر رو پر کنید و باقی کار رو به ما بسپارید:

ویژگی‌های جدید:

۱-تغییر ویرایشگر متن:
در به‌روزرسانی تیر‌ماه پازلی این امکان رو دارید که از ویرایشگر جدید متن در تمام بخش‌های محتوایی پازلی استفاده کنید. با تغییر ویرایشگر متن شما ابزارهای کاربردی متفاوتی را در اختیار دارید تا بتوانید به بهترین نحو محتوای کاملی را تولید و به اپلیکیشن‌های خود اضافه کنید از جمله این ابزارها می‌توان به درج تصویر یا رسانه اشاره کرد شما با استفاده از ویرایشگر متن جدید می‌توانید ویدئو، آهنگ یا فایل صوتی، گیف و یا تصاویر را به راحتی به محتوای خود اضافه کنید و نیازی به روش‌های قدیمی ندارید. از طرفی می‌توانید لینک ایجاد کنید یا به تصاویر لینک اضافه کنید.
به‌روزرسانی جدید پازلی در تیرماه ۹۹-اپلیکیشن‌ساز موبایل پازلی-puzzley 1
۲-مرورگر داخلی در افزونه‌ی نمایش وب‌سایت:
در این به‌روزرسانی گزینه‌ی مرورگر داخلی به افزونه‌ی نمایش وب‌سایت اضافه شده است که شما می‌توانید با فعال کردن آن وب‌سایت‌ مورد نظر را در داخل اپلیکیشن نمایش دهید. در این حالت نیازی به اجازه iframe نیست. در گذشته فقط امکان نمایش وب‌سایت در مرورگر خارجی وجود داشت و شما قابلیت این را نداشتید که تمامی وب‌سایت‌های موردنظر را نمایش دهید و فقط تعدادی از وب‌سایت‌ها نمایش داده می‌شدند.
۳-قابلیت تغییر رنگ متن و آیتم‌های منوی اپلیکیشن:
در به‌روزرسانی تیر‌ماه امکان این رو دارید که رنگ منوی اپلیکیشن‌تون رو تغییر بدید. در قسمت طراحی و صفحه‌بندی زمانی که روی تنظیمات بیشتر کلیک کنید طبق تصویر زیر منوی تغییر رنگ‌ها برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید با استفاده از گزینه‌ی “رنگ آیتم‌های منو” رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
به‌روزرسانی جدید پازلی در تیرماه ۹۹-اپلیکیشن‌ساز موبایل پازلی-puzzley 2
۴-تم جدید برای اپلیکیشن:
در به‌روزرسانی تیر‌ماه پازلی تم سفید رنگ به تم‌های اپلیکیشن اضافه شده است و می‌توانید از قسمت طراحی و صفحه‌بندی این تم را انتخاب کنید و تمامی قسمت‌های اپلیکیشن خود را به رنگ سفید تغییر دهید.
به‌روزرسانی جدید پازلی در تیرماه ۹۹-اپلیکیشن‌ساز موبایل پازلی-puzzley 3
۵-نمایش نقش کاربری در صفحه‌ی حساب‌کاربری:
زمانی که در افزونه‌ی حساب‌کاربری و در قسمت نقش‌ها برای کاربر خود نقش‌هایی را مشخص می‌کنید(به عنوان مثال کاربر عادی،کاربر ویژه و…)، با توجه به نقشی که کاربر دارد طبق تصویر زیر، آن نقش برای کاربر در صفحه‌ی حساب‌کاربری‌اش در اپلیکیشن نمایش داده می‌شود.

بهبودهای صورت‌گرفته در به‌روزرسانی تیر‌ماه:
  • عدم باز شدن منوی کناری در صفحه‌ی حساب‌کاربری قبل از ثبت‌نام در حالت ثبت‌نام اجباری
  • بهبود مشکل برگشت به صفحه ثبت‌نام با کلید برگشت سخت‌افزاری بعد از تکمیل فرآیند ثبت‌نام در افزونه‌ی حساب‌کاربری
  • بهبود مشکل اسکرول در صفحه‌ی اصلی افزونه‌ی فروشگاه و افزونه‌ی فروشگاه ویدئو در چیدمان و دسته‌بندی

در نهایت همه به‌روزرسانی‌های تیرماه در پنل کاربری‌ برای ساخت اپلیکیشن در دسترس شما قرار دارد.
پنل کاربری پازلی

امیدواریم تجربه خوبی در استفاده از پازلی داشته باشید.

با تشکر از شما که به پیشرفت و توسعه اپلیکیشن‌ساز پازلی اهمیت می‌دهید و صبورانه پیشنهادهای سازنده خود را مطرح می‌کنید. از همراهی شما خوشحال هستیم و امیدواریم هر روز بتوانیم در رساندن شما به ساخت اپلیکیشن ایده‌آل‌تان موفق‌تر باشیم.
منتظر به‌روزرسانی‌های بعدی باشید.
شکیبا قهوه‌چی
شکیبا قهوه‌چی
همیشه شکیبا هستم با یک لبخند بزرگ روی لبم :) اکثر اوقات کارها،افکار و احساساتم رو می‌نویسم و از نوشتن خسته نمیشم برای همین وارد پازلی شدم که از این استعدادم استفاده کنم و محتوا تولید کنم :) به طراحی UI/UX علاقه دارم و توی این زمینه درحال یادگیریم.همیشه سعی میکنم که کاری که بهم سپرده می‌شه رو درست و دقیق انجام بدم.کتاب خوندن رو دوست دارم مخصوصا خوندن شعرهای فاضل نظری :) عاشق نقاشی، شنا و موسیقیم و از رنگ‌ها انرژی می‌گیرم برای همین هر چیزی که رنگی باشه رو دوست دارم و چشم قلبی میشم.دست من باشه همینجوری اینجا براتون از خودم می‌نویسم :d ولی اینجا کاراکترهاش محدوده هاهاهااااا :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *