به‌روزرسانی جدید پازلی در تیرماه ۹۹-اپلیکیشن‌ساز موبایل پازلی-puzzley 5
به‌روزرسانی جدید پازلی در تیر‌ماه ۹۹
۲۲ مرداد، ۱۳۹۹
-آموزش تایپ سریع -اپلیکیشن‌ ساز موبایل پازلی-puzzley 3
آموزش تایپ سریع
۲۲ مرداد، ۱۳۹۹

جشنواره تابستانه شگفت‌انگیز پازلی آغاز شده و در این جشنواره می‌توانید از ۲۵درصد تخفیف ویژه برای استفاده از خدمات پازلی استفاده کنید.
شما می‌توانید در این جشنواره تابستانه از ۲۵درصد تخفیف ویژه برای خرید طرح نمایندگی، نسخه آی‌او‌اس، وب‌اپلیکیشن، انتشار در گوگل پلی و مارکت‌ها و طراحی اختصاصی اپلیکیشن خود استفاده کنید.
هر کدام از این خدمت‌ها می‌توانند باعث رشد هرچه بیشتر کیفیت و رضایتمندی کاربران شما و در نتیجه ارتقا عملکرد شما گردند.

این تخفیف از امروز ۲۱ مرداد تا ۲۹ مرداد، به مدت یک هفته ادامه دارد. توجه کنید که این تخفیف تمدید و تکرار نخواهد شد پس این فرصت ویژه را از دست ندید.
-جشنواره تابستانه پازلی-اپلیکیشن‌ساز موبایل پازلی-puzzley 1

برای سفارش سرویس مورد نظر به بخش مربوطه مراجعه کنید:
نمایندگی
نسخه آی‌اواس
انتشار در مارکت‌ها
طراحی اختصاصی اپلیکیشن

امیدواریم تابستان داغ ۹۹ با این جشنواره برای شما خنک‌تر و دلپذیرتر گردد و با توجه به شرایط فعلی که امکان سفر محیا نیست با استفاده از خدمات پازلی روزهای بهتری را تجربه کنید و کسب‌وکار خود را بهبود بخشید. در این روزها بیشتر مراقب سلامت خود و عزیزان‌تان باشید.
یادمون نره حتما#ماسک بزنیم 🙂
با آرزوی روزهای بهتر برای همه شما عزیزان.

شکیبا قهوه‌چی
شکیبا قهوه‌چی
همیشه شکیبا هستم با یک لبخند بزرگ روی لبم :) اکثر اوقات کارها،افکار و احساساتم رو می‌نویسم و از نوشتن خسته نمیشم برای همین وارد پازلی شدم که از این استعدادم استفاده کنم و محتوا تولید کنم :) به طراحی UI/UX علاقه دارم و توی این زمینه درحال یادگیریم.همیشه سعی میکنم که کاری که بهم سپرده می‌شه رو درست و دقیق انجام بدم.کتاب خوندن رو دوست دارم مخصوصا خوندن شعرهای فاضل نظری :) عاشق نقاشی، شنا و موسیقیم و از رنگ‌ها انرژی می‌گیرم برای همین هر چیزی که رنگی باشه رو دوست دارم و چشم قلبی میشم.دست من باشه همینجوری اینجا براتون از خودم می‌نویسم :d ولی اینجا کاراکترهاش محدوده هاهاهااااا :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *