انتشار اپلیکیشن در مارکت‌ها

برای انتشار اپلیکیشن اندروید یا iOS خود در مارکت‌های ایرانی و بین‌المللی مانند گوگل‌پلی، کافه‌بازار، مایکت، سیب‌اپ یا سیبچه با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن اپلیکیشن شما را در فروشگاه‌ مورد نظر منتشر خواهند کرد.

۱- انتشار اپلیکیشن‌های اندروید در کافه‌بازار و گوگل‌پلی:

برای انتشار اپلیکیشن اندروید خود در مارکت‌های ایرانی انتخا‌ب‌های گسترده‌ای دارید. کافه‌بازار، مایکت، کندو و غیره از جمله فروشگاه‌های اپلیکیشن ایرانی هستند که در این حوزه به ارائه خدمات و انتشار اپلیکیشن‌ها می پردازند. به‌علاوه گوگل‌پلی به‌عنوان مرجع رسمی انتشار اپلیکیشن‌های اندروید هم به جهت دسترسی گسترده از سراسر جهان انتخاب خوبی برای بسیاری از کاربران به‌شمار می‌رود. مجموعه پازلی در صورت تمایل و درخواست شما کلیه مراحل انتشار اپلیکیشن را انجام می‌دهد.

۲- انتشار اپلیکیشن‌های iOS در سیب‌اپ یا سیبچه : 

متاسفانه در حال حاضر کاربران و اپلیکیشن‌های ایرانی از سوی اپ‌استور اپل تحریم شده‌اند و امکان انتشار اپلیکیشن‌ها در این فروشگاه میسر نیست. در صورت درخواست شما، کارشناسان تیم پشتیبانی پازلی می‌توانند فایل اپلیکیشن ios شما را ایجاد و در مارکت‌های ایرانی مثل سیب‌اپ یا سیبچه منتشر کنند. همچنین برای داشتن نسخه iOS اپلیکیشن خود می‌توانید از نسخه وب‌اپلیکیشن یا اپلیکشن پیشرو (Pwa) استفاده کنید. برای دیدن جزئیات تولید و ساخت اپلیکیشن iOS خود توسط پازلی و سفارش آن می‌توانید از صفحه سفارش iOS بازدید نمایید.

تعرفه‌های انتشار اپلیکیشن در مارکت‌های ایرانی و بین‌المللی

کافه بازار

مایکت

گوگل‌پلی

سیب‌اپ یا سیبچه

انتشار اولیه اپلیکیشن:۱۲۹ هزارتومان۸۹ هزارتومان۳۲۹ هزارتومان۸۹ هزارتومان
انتشار اپدیت اپلیکیشن۳۹ هزارتومان۳۹ هزارتومان۶۹ هزارتومان۴۹ هزارتومان

برای درخواست انتشار اپلیکیشن خود روی لینک زیر کلیک کنید و عملیات پرداخت هزینه را انجام دهید. بعد از اتمام فرایند خرید شناسه پرداخت و نام کاربری خود رو به ایمیل [email protected] ارسال کنید.