قصه های آقاجون

 


قصه های آقاجون

 در هر سن و سالی هستی آقاجون هر روز واست قصه می نویسه و ما اون ها رو میذاریم توی این اپلیکیشن تا بخونی و از خوندنشون لذت ببری . با قصه های آقاجون به  سراسر دنیا سفر کنید . از شهرها و روستاهای ایران تا هندوستان چین اروپا و آمریکا.به دنیای حیوانات با زبان انسان ها پا بگذارید و تخیلات خود را پرواز دهید .  شما و فرزندانتون را به خوندن قصه های آقاجون دعوت می کنیم . قصه هایی که در  هیچ کجای دیگری نخواهید خواند.

 برخی از مطالب اپلیکیشن :

 

داستان : اولین برف زمستان

مهران کوچولو که چهار سالش بود، خیلی دوست داشت بارش برف از آسمون رو ببینه. در شهر و دیار مهران کوچولو،هیچ وقت از سال برف نمی بارید.مهران بارش برف رو فقط از تلویریون تماشا کرده بود.

بابای مهران ، به مهران کوچولو قول داده بود که با اومدن زمستون به شهری سفر کنند که بیشتر روزها از آسمونش برف می باره.پاییز تموم شد و زمستون فرا رسید…مهران با مامان و باباش به شهر و دیار برفی سفر کردند تا مهران کوچولو موقع باریدن برف ، دستاشو پر از برف کنه. اونا ساکن مهمانسرایی شدند که پنجره اتاقش به دشت و کوههای بلند باز می شد. هوای شهر خیلی سرد بود و صدای زوزه باد از لای درز پنجره ها داخل اتاقشون می شد.

 

مهران مشغول شد به تماشای برفهایی که از آسمون به زمین می ریختند و دشت و صحرا را سفیدپوش می کردند . مهران به مامانش گفت: (( مامان!میشه با هم بریم به کوه و صحرا و برف بازی کنیم؟))

 

مهران پا شد و خودش رو انداخت تو بغل مامانش و با گریه گفت: (( مامان جون!منو ببخشید!)).

مهران قول داد بدون اجازه پدر ومادرش جایی نره…مامان وبابای مهران هم ، مهران کوچولو را با خودشون به پارک شهر بردند و با بچه های دیگر آدم برفی ساختند.

 

قصه نویس : عباس مبشری

 
 
با نصب اپلیکیشن کیدتونز از لینک زیر این قصه را به صورت صوتی بشنوید
 
  • قصه های آقاجون   قصه های آقاجون  در هر سن و سالی هستی آقاجون هر روز واست قصه می نویسه و ما اون ها رو میذاریم توی این اپلیکیشن تا بخونی و از خوندنشون لذت ببری . با قصه های آقاجون به  سراسر دنیا سفر کنید . از شهرها و روستاهای ایران تا هندوستان چین اروپا و آمریکا.به دنیای حیوانات با زبان انسان ها پا بگذارید و تخیلات خود را پرواز دهید .  شما و فرزندانتون را به خوندن قصه های آقاجون دعوت می کنیم . قصه هایی که در  هیچ کجای دیگری نخواهید خواند.  برخی از مطالب اپلیکیشن : […]
  • آموزش کامل ساخت کوادکوپتر آموزش کامل ساخت کوادکوپتر توضیح آموزش عملی ساخت کوادکوپتر با استفاده از این اپلیکیشن آموزشی شما خواهید توانست اولین کواد کوپتر خودتون رو بسازید. آموزش های موجود در این اپلیکیشن: – تفاوت انواع پهباد ها – آشنایی با کواد کوپتر – نحوه کارکرد کواد کوپتر ها – معرفی قطعات سازنده کواد کوپتر ها از جمله: بدنه، موتور های براشلس ، اسپید کنترل ها ، فلایت کنترل ها ، باتری ، ملخ و برد توزیع برق – معرفی قطعات موجود در بازار ایران به قیمت لوازم برای انتخاب راحتتر قطعات – آموزش های مربوط به راه اندازی […]
  • مثبت
    مثبت زندگی مثبت زندگی مثبت زندگی ، ســــــــلام روزتون پر از نـــــــشاط و شادی یک قانونی هست که میگه: تا قبل از این که پرواز کنی هر چقدر خواستی بترس، فکر کن، شک کن، دو دل شو، پشیمون شو… اما وقتی که پریدی اگه وسط راه پشیمون شدی، بازی رو باختی… برخی از مطالب این اپلیکیشن : گاهی با یک قطره ، لــیوانـی لبریز می شود .. گاهی با یک کلام ، قلبی آسوده و آرام می گردد ..گاهی با یک کلمه ، انسانی نابود می شود .. گاهی با یک بی مهری ، دلی میشکند…. مراقب ِ بعضی یک […]