اپلیکیشن ورزش معلولاناپلیکیشن ورزش معلولان

اپلیکیشن ورزش معلولان با پشتیبان فنی گروه نرم افزاری پازلی:

 • مهندسان مصطفی لطفی، حسین آریان، محمد حسین محسنی

گرافیک :

 • محمد حسین محسنی

تشکر ویژه :

 • مهندس علی نعمتی: مدیر عامل شرکت یکتاوب افزار شرق
 • رضا سخن سنج : مدیریت روابط عمومی مجتمع رعد
 • مهندس شاهین طبری : مدیر شرکت چارگون
 • امیر سلطانی : عکس ورزشکاران پارالمپیکی
 • مینا آروانه : عکس ورزشکاران پارالمپیکی
 • مسعود حسین : خبرنگار خبرگزاری مهر اعزامی به ریو

همراهان و مشوقان:

 • مینا آروانه : مدیر پایگاه اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
 • محمد کشاورز : مدیر روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولان
 • امیر سلطانی :  مدیر روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک
 • هاجر بزرگی : کارشناس روابط عمومی و خبر ورزشی جانبازان و معلولان

حامیان :

پایگاه اینترنتی معلولان ایران (شمعدانی) با بیش از یک دهه فعالیت در فضای وب در آستانه آغاز مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ اپلیکیشن این رقابت ها را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

این نرم افزار موبایلی از اپلیکیشن ساز “پازلی” قدرت گرفته است و به سه پرسش اساسی افراد معلول و جانبازان پاسخ می دهد:

۱٫ برای ورزش کجا برم ؟

۲٫ چه ورزشی انجام بدم؟

۳٫ چه طوری ورزش کنم؟

همچنین در این نرم افزار موبایلی بخش هایی معرفی ورزشگاه های ویژه افراد معلول در سراسر ایران به تفکیک استان و شهر و شهرستان، سازمان های رسمی ورزش معلولان در ایران و … قرار دارد.

همچنین شما می توانید باشگاه شهر یا روستای خود را که افراد دارای معلولیت امکان حضور در آنجا را دارند به دیگران معرفی کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

نشانی سایت شمعدانی : www.shamdani.ir

صاحب امتیاز :

پایگاه اینترنتی معلولان ایران (شمعدانی)

www.shamdani.com

مدیر پایگاه : محمد رضا دشتی

ایمیل :

shamdani.ir@gmail.com

منابع :

اطلاعات این اپلیکیشن با همکاری روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولان و روابط عمومیکمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی و برخی سایت های معتبر گردآوری و تالیف شده است.

 • معلولان
  اپلیکیشن ورزش معلولان اپلیکیشن ورزش معلولان اپلیکیشن ورزش معلولان با پشتیبان فنی گروه نرم افزاری پازلی: مهندسان مصطفی لطفی، حسین آریان، محمد حسین محسنی گرافیک : محمد حسین محسنی تشکر ویژه : مهندس علی نعمتی: مدیر عامل شرکت یکتاوب افزار شرق رضا سخن سنج : مدیریت روابط عمومی مجتمع رعد مهندس شاهین طبری : مدیر شرکت چارگون امیر سلطانی : عکس ورزشکاران پارالمپیکی مینا آروانه : عکس ورزشکاران پارالمپیکی مسعود حسین : خبرنگار خبرگزاری مهر اعزامی به ریو همراهان و مشوقان: مینا آروانه : مدیر پایگاه اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران محمد کشاورز : مدیر روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولان امیر سلطانی :  مدیر روابط عمومی […]
 • استارتاپ ویکند بیرجند یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می گردد. در برنامه استارتاپ ویکند بیرجند شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت‌آپ، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.
 • ششمین همایش کاربرد پذیری : روز جهانی کاربردپذیری رویداد یک روزهای است که همزمان در سراسر جهان برگزار می‌شود. در این گردهمایی که افرادی از صنایع مختلف، فعالین حوزه آموزش، سازمانهای خصوصی و دولتی در آن حضور پیدا میکنند، همگی هدف مشترکی دنبال میکنند که همان اطمینان از ارایه خدمات و محصولاتی است که زندگی را سادهتر و راحتتر کند. این رویداد یک رویداد آموزشی است که تلاش دارد برای کابران محصولات دنیایی بسازد که زندگی در آن بسیار راحت و لذتبخش باشد. 
 • پنجمین گردهمایی سالانه چارگون با محوریت گفتمان سازمانی : تجربه کار، زندگی و ارتباطات اجتماعی، امروزه تحت تاثیر نرم‌افزارهای پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی شکلی متفاوت به خود گرفته است. روال‌های اجرایی در سازمان‌ها نیز به طبع این فضای جدید ناگزیر با درک جدیدی که کاربران از ابزارهای ارتباطی پیدا کرده‌اند همخوان می‌شود. فضای تعامل، بنیانِ فرآیندهای سازمان‌ها را دگرگون می‌کند و ابزار گفتمان در اجزای ساختار سازمانی، بالندگی و کارآمدی را به ارمغان می‌آورد.
 • درباره کنفرانس تجربه کاربری شیراز کنفرانس تجربه کاربری شیراز یکی از برنامه‌های علمی جامعه تجربه کاربری شیراز است و با رویکرد «ارتقای کیفیت زندگی» در سه بخش سخنرانی‌های ۵۰ دقیقه‌ایی، نکات کلیدی و کارگاه برگزار می‌شود. سخنران‌های قابل پیش‌بینی عبارتند از طراحان تجربه کاربری در ایران و خارج از ایران. مخاطبان آن علاقه مندان به موضوع تجربه کاربری، طراحان و مدیران کسب و کارها هستند. چه اهدافی را دنبال می کنیم؟ کشورهای پیشروی جهان سالهاست که با بکارگیری تجربه کاربری در طراحی محصولات و خدمات خود به پیشتازان بازار تبدیل شده و سهم بزرگی از رقابت جهانی را به خود اختصاص […]