screenshot_1_h200 (12) screenshot_2_h200 (11) screenshot_3_h200 (8)

 اپلیکیشن سفرنامه “صرفا” یک سفرنامه است نه یک آدرس نامه قیمت نامه و خرید نامه….
تا انتها با دقت بخوانید به کارتان می آید.

فرض کنید قصد مسافرت به خارج از کشور را به صورت انفرادی یا همراه خانواده و جدا از تورهای مسافرتی دارید و کسی را هم نمی شناسید تا از وی درباره کشور مورد نظر سوالاتی بپرسید.
اگر دوستان و آشنایان کسی مسافرت خارج از کشور نرفته باشد چه کار می کنید؟ اگر در اینترنت مطالب مناسب و نکاتی که مد نظرتان است را نتوانید پیدا کنید چه کار می کنید؟و صدها اما و اگر دیگر …
خوب راه حل تمام مشکلاتی که در ذهن شماست فقط استفاده از این برنامه است زیرا من و دوستانم که تجربه مسافرت های بی شمار خارج از کشور را داریم با انتشار این برنامه توانستیم بار عظیمی از مشکلات و نگرانی اکثر ایرانیان را برطرف کنیم، تا با خیال راحت به مسافرت خارج از کشور بروید.

با سفرنامه دیگر نگران این نباشید که از کجا باید سوار مترو یا اتوبوس شهری در کشورهای دیگر شوید!

یا نگران این نباشید که کدام هتل ها و رستوران ها امکانات و قیمت بهتری دارد و یا کدام محله خطرناک تر است.

شما در این برنامه گام به گام همراه شخص مسافرت کننده با استرس و نگرانی و خنده و شادی هایش شریک می شوید تا زمانی که مسافرت وی به اتمام برسد و مسافرت دیگری را شروع کند.

سفرنامه در واقع یک اپلیکیشن سفرنامه خوانی است که توسط گروهی علاقمند به مسافرت و ماجراجوی ایرانی تهیه و نوشته شده که هر شخص بنابر تجربیاتی که در هر مسافرت به دست آورده آن را با شما به اشتراک می گذارد.

به زودی سفرنامه هایی مربوط به شهرهای ونیز،هامبورگ،برلین،استانبول،گرجستان،پاریس،آمستردام و کلی شهر دیگر در صورت رضایت شما در نظرات، به نرم افزار اضافه می شود.

گالری تصاویر به زودی در صورت درخواست شما تکمیل می شود.

منابع مورد استفاده:

www.lastsecond.ir/news/Iitineraries/

malish.blogfa.com

ourroadtrips.blogfa.com

و ….

 • تاریخ
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۵
  وب سایت
  مشاهده وب سایت
  چارتر بلیط نرم افزاری رایگان جهت جستجوی بلیط چارتر هواپیما می باشد. نرخ بلیت های چارتری نمایش داده شده  ارزان ترین نرخ موجود در بازار می باشد. چارتر بلیط یک موتور جستجو با امکان رزرو آنلاین با تحویل همزمان بلیط است که با نمایش و انتخاب پرواز ، شما را به مرحله رزرواسیون آنلاین راهنمایی می کند. ودر نهایت بلیط شما را در تحویل میدهد صدور آنلاین بلیط های هواپیما در کلیه مسیر های داخلی | کیش | مشهد | تهران | بندر عباس | قشم | تبریز | اصفهان | شیراز  و… رزرو کلیه هتل ها و تورهای داخلی […]
 • تاریخ
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۵
  وب سایت
  مشاهده وب سایت
  اپلیکیشنی که هم اکنون پیش روی شماست حاصل همکاری گروه توسعه و نوآوری چاه کور فردا و استودیو آنلاین پازلی می باشد و از پایگاه اطلاع رسانی روستای چاه کور آخرین اخبار را دریافت می کند. شما میتوانید به آسانی این اپلیکیشن را دریافت کنید و از آخرین اخبار چاه کور مطلع شوید.
 • تاریخ
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۵
  وب سایت
  مشاهده وب سایت
   اپلیکیشن سفرنامه “صرفا” یک سفرنامه است نه یک آدرس نامه قیمت نامه و خرید نامه…. تا انتها با دقت بخوانید به کارتان می آید. فرض کنید قصد مسافرت به خارج از کشور را به صورت انفرادی یا همراه خانواده و جدا از تورهای مسافرتی دارید و کسی را هم نمی شناسید تا از وی درباره کشور مورد نظر سوالاتی بپرسید. اگر دوستان و آشنایان کسی مسافرت خارج از کشور نرفته باشد چه کار می کنید؟ اگر در اینترنت مطالب مناسب و نکاتی که مد نظرتان است را نتوانید پیدا کنید چه کار می کنید؟و صدها اما و اگر دیگر … خوب […]