درباره ما

پازلی یک اپلیکیشن‌ساز آنلاینه که به کمک اون می‌تونید اپلیکیشن‌های مورد نظر خودتون رو در کمترین زمان و با کمترین هزینه، بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی بسازید.

تیم پازلی

حسین آریان


من یک توسعه دهنده حرفه‌ای وب هستم که علاقه‌مند به پلتفرم‌های مشتق شده وب مانند PHP جاوا اسکریپت و سایر تکنولوژی‌های وب است و همچنین در برنامه نویسی وب و بک‌اند 5 سال تجربه دارم. من در پازلی مسئولیت بخش فنی و توسعه هسته رو به عهده دارم.

مصطفی لطفی


عاشق شعر خیام و ورزش شنا هستم و شاید چون گیاه خوارم فکر کنید خیلی لاغرم. اما اگه بدونید به خاطر علاقم به غذا، شش ماه توی یکی از شلوغ ترین اغذیه فروشی های بیرجند، به عنوان آشپز کار می کردم، شاید نظرتون برگرده. درگذشته، تجربه راه اندازی یک کسب و کار کوچک در بیرجند رو دارم و مدتی هم به عنوان بازاریاب کار کردم. مسئول استراتژی بازاریابی پازلی هستم و مدرک مهندسی نرم افزارم رو از دانشگاه صنعتی بیرجند گرفتم ولی حالا تهران کار میکنم.

محمد حسین محسنی


یکی از بنیان‌گذاران پازلی و یک طراح واسط و تجربه کاربری حرفه‌ای هستم. تلاش من در توسعه پازلی برای ایجاد بهترین تجربه کاربری ممکن است. من یک علاقمند به کارآفرینی هستم و همچنین تلاش میکنم تا به رشد و توسعه جامعه استارتاپی ایران کمک کنم.