بلاگ پازلی

مهر ۷, ۱۳۹۸
به‌روزرسانی جدید شهریورماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir 6

به‌روزرسانی جدید پازلی در شهریور ماه ۹۸

در این مطلب با معرفی لیست به‌روزرسانی جدید پازلی در ماه‌ شهریور ۹۸ در خدمت‌تون هستم. دعوت می‌کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸
آموزش افزونه ویدئو - ساخت اپلیکیشن فروشگاه ویدئو - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - پازلی - puzzley.ir 18

آموزش افزونه ویدئو _ ساخت فروشگاه ویدئویی

با سلام خدمت همراهان همیشگی پازلی، در این آموزش می‌خوایم با هم با افزونه ویدئو پازلی آشنا بشیم و تنظیمات اون رو با هم مرور کنیم. دعوت می‌کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.
شهریور ۴, ۱۳۹۸
mordad-blog - به‌روزرسانی جدید

به‌روزرسانی جدید پازلی در مرداد ماه ۹۸

در این مطلب با معرفی لیست به‌روزرسانی جدید پازلی در مرداد ماه ۹۸ در خدمت‌تون هستم. دعوت می‌کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.
مرداد ۱۷, ۱۳۹۸
جشنواره ویژه خرید نسخه ios - اپلیکیشن ساز آنلاین پاززلی ۳

جشنواره ویژه خرید نسخه ios

🎁 ۲۵ درصد تخفیف شگفت‌انگیز نسخه آی‌اواس تنها تا ۲۱ مردادماه ⌛️ تنها تا ۲۱ مرداد‌ماه فرصت دارید تا با شرکت در جشنواره ویژه خرید نسخه آی‌اواس از تخفیف ۲۵ درصدی ویژه بهره‌مند شوید. برای اطلاع از جزئیات بیشتر یا نحوه سفارش و دریافت نسخه آی‌اواس می‌توانید از پنل کاربری خود برای ما یک تیکت ارسال کنید یا با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید. 📍این فرصت بی‌نظیر رو از دست ندید! همین‌طور که قبلا به اطلاع‌تون رسوندیم، شما می‌تونید نسخه پایدار و دائمی پیشروی اپلیکیشن‌تون رو در پازلی سفارش بدید. ✔️ در چند وقت گذشته تحریم‌های اپل باعث […]
مرداد ۱۶, ۱۳۹۸
به‌روزرسانی‌های جدید خرداد و تیرماه ۹۸ - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی ۱۲

به‌روزرسانی جدید پازلی در ماه‌های خرداد و تیر ۹۸

در این مطلب با معرفی لیست به‌روزرسانی جدید پازلی در ماه‌های خرداد و تیر ۹۸ در خدمت‌تون هستم. دعوت می‌کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.
فروردین ۲۷, ۱۳۹۸
آموزش افزونه وردپرس -اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی-puzzley.ir-puzzley

آموزش افزونه وردپرس

با سلام خدمت همراهان همیشگی پازلی، در این آموزش می‌خوایم با هم نحوه اضافه‌کردن افزونه وردپرس به اپلیکیشن رو مرور کنیم. دعوت میکنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید. این افزونه با اتصال به وبسایت وردپرسی شما، مطالب اون رو در قالب اپلیکیشن نمایش می‌ده. همینطور با ویژگی‌هایی که داره، می‌تونید در حالت‌های مختلفی محتوا رو نمایش بدید. در مرحله اول بعد از اضافه‌کردن افزونه وردپرس به اپلیکیشن با صفحه زیر مواجه می‌شید. در گام اول باید از قسمت مشخص‌شده فایل افزونه وردپرس پازلی رو دانلود کنید. اون روی وردپرس سایت خودتون نصب کنید. بعد از نصب و فعال‌سازی […]