بلاگ پازلی

آذر ۱۰, ۱۳۹۷
آموزش انتشار اپلیکیشن در مارکت سیب اپ-پازلی-اپلیکیشن-ساز-آنلاین-پازلی-puzzley.ir-puzzley1

آموزش انتشار اپلیکیشن در مارکت سیب اپ

سلام به همه همراهان همیشگی سایت پازلی، من داود عباسی با یک آموزش دیگه در خدمتتون هستم. تو این آموزش میخوایم با هم روند انتشار اپلیکیشن در مارکت سیب اپ رو بررسی کنیم. دعوت می کنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.
آبان ۱۴, ۱۳۹۷
آموزش قرار دادن ویدئو در اپلیکیشن با لینک مستقیم - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir - puzzley (12)

آموزش ترفند قراردادن ویدئو در اپلیکیشن با لینک مستقیم

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی پازلی، تو این آموزش میخوام روش های مختلف قرار دادن ویدئو در اپلیکیشن رو مرور کنم. دعوت میکنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.
آبان ۱۳, ۱۳۹۷
آموزش انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir - puzzley

آموزش انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی

سلام به همه همراهان همیشگی پازلی، تو این آموزش قرار با هم نحوه انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی رو مرور کنیم. دعوت میکنم با من تو این مطلب همراه باشید.
آبان ۱۳, ۱۳۹۷
آموزش ایجاد حساب کاربری توسعه دهنده گی در گوگل پلی - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir - puzzley

آموزش ایجاد حساب توسعه دهندگی در گوگل پلی

سلام به همه شما همراهان همیشگی پازلی، تو این مطلب میخوایم با هم آموزش ثبت نام ایجاد حساب کاربری توسعه دهنده گی در گوگل پلی رو با هم مرور کنیم. دعوت میکنم با من در بلاگ پازلی همراه باشید.
آبان ۱۳, ۱۳۹۷
آموزش تنظیمات ایمیل فرستنده - اپلیکیشن ساز آنلاین پازلی - puzzley.ir - puzzley (16)

آموزش تنظیمات مربوط به ایمیل فرستنده

با سلام خدمت همه شما همراهان همیشگی پازلی، با آموزش تنظیمات مربوط به ایمیل فرستنده برای اپلیکیشن ها در خدمتتون هستم. تنظیمات ایمیل فرستنده برای این انجام میشه که وقتی ایمیلی از طرف اپلیکیشن شما برای کاربرتون ارسال میشه، فرستنده ایمیل خود شما باشید. در غیر این صورت ایمیل پازلی به عنوان ایمیل فرستنده قرار میگیره و ایمیل ها از طرف پازلی ارسال میشه. پس اگر میخواین ایمیل فرستنده، ایمیل خودتون باشه این آموزش رو تا آخر بخونید.
مرداد ۲, ۱۳۹۷

راهنمای شرکت در نمایشگاه برای استارتاپ ها

نمایشگاه­‌ها  فرصت بسیار خوبی برای معرفی و شبکه سازی کسب‌وکارها ایجاد می­‌کنند. اما متاسفانه به علت نبود آموزش یا تجربه کافی، بعضی از صاحبان کسب و کار موفق به بهره برداری از کلیه پتانسیل­‌های نمایشگاه نمی‌­شوند. الکام استارز ۹۷، بزرگترین رویداد استارتاپی ایران، به زودی در تاریخ  ۶ تا ۹ مرداد ماه ۹۷ برگزار خواهد شد و تعدادی  از کسب­‌وکار های موبایلی قدرت گرفته از اپلیکیشن­ ساز پازلی هم در این نمایشگاه غرفه دارند. به همین بهانه در این ویدیو  به آموزش نکات مهم و معرفی ابزارهای ضروری برای حضور بهتر استارتاپ ها در نمایشگاه می­‌پردازیم. مشاهده این ویدیو را […]