نسخه iOS

با پازلی می‌توانید نسخه iOS اپلیکیشن خود را بدون نیاز به هیچ اقدام یا تغییر اضافه‌ای در کمترین زمان و کمترین هزینه آماده کنید. بعد از ثبت درخواست iOS، اپلیکیشن شما بعد از ۵ روزکاری آماده خواهد شد.

نسخه ios اپلیکیشن شما می‌تواند به صورت هر یک از موارد زیر باشد:

۱- نسخه وب‌اپلیکیشن پیشرو (PWA):

به دلیل تحریم‌های اخیر شرکت اپل، امکان انتشار اپلیکیشن در اپ‌استور میسر نمی‌باشد و با ریسک بسیار بالایی همراه خواهد بود. همچنین مارکت‌های ios در ایران در حال حاضر با تحریم‌های اپل دست و پنجه نرم می‌کنند. این دسته از اپلیکیشن‌ها یک راه‌حل دائمی و همیشگی ارائه می‌دهند و امکان تحریم آن‌ها از سوی اپل تقریبا غیرممکن است. این دسته از اپلیکیشن‌ها تحت غالب وب‌اپلیکیشن می‌باشند که بعد از یک بار استفاده به صورت دائمی و همانند هر اپلیکیشن دیگری با آیکون و نام و از صفحه اصلی قابل دسترسی می‌باشند. اگر از کاربران ios هستید مشابه این دسته از اپلیکیشن‌ها را در سایت‌هایی مثل دیجی‌کالا، اسنپ و ... دیده‌اید. نقطه مثبت دیگر این اپلیکیشن‌ها عدم نیاز به به‌روز‌رسانی و دانلود مجدد اپلیکیشن می‌باشد و تغییرات شما به صورت آنی برای تمام کاربران اعمال خواهد شد. در حال حاضر امکان ارسال نوتیفیکیشن برای این نسخه از اپلیکیشن‌های ios پازلی وجود ندارد. در صورتی که تمایل دارید نسخه وب اپ شما با آدرس ساب دامین و یا دامنه شما آماده و یا ssl آن فعال شود برای کسب اطلاعات بیشتر تیکت ارسال کنید و یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

۲- دریافت فایل اپلیکیشن یا انتشار در سیبچه: 

در حال حاضر تنها مارکت ایرانی که قابلیت انتشار هر اپلیکیشنی را برای کاربران محیا کرده است، سیبچه می‌باشد. در صورت درخواست می‌توانید فایل اپلیکیشن ios خود را دریافت و در سیبچه منتشر کنید. همچنین کارشناسان ما در پازلی هم می‌توانند در صورت درخواست، اپلیکیشن ios شما را در سیبچه منتشر کنند. این نسخه همانند هر فایل و اپلیکیشن دیگری است که شما بر روی ios نصب می‌کنید. توجه داشته باشید در حال حاضر دانلود از سیبچه نیاز به خرید اشتراک دارد و کاربران شما برای دانلود از سیبچه باید اشتراک آن را خریداری و تهیه کنند.

تعرفه های iOS بر اساس پلن‌های کاربری

برای درخواست ساخت اپلیکیشن و یا انتشار آن، روی لینک زیر کلیک کنید و عملیات پرداخت هزینه را انجام دهید. بعد از اتمام فرایند خرید، شناسه و اطلاعات پرداخت خودتون رو از طریق تیکت برای ما ارسال کنید.