نسخه iOS

با پازلی می‌تونید نسخه iOS اپلیکیشن خود را بدون نیاز به هیچ اقدام یا تغییر اضافه‌ای در کمترین زمان و کمترین هزینه آماده کنید. بعد از ثبت درخواست iOS، اپلیکیشن شما بعد از ۳ تا ۴ روزکاری آماده خواهد شد.

نسخه ios اپلیکیشن شما می‌تواند به صورت هر یک از موارد زیر باشد:

۱- نسخه وب اپلیکیشن پیشرو (PWA):

به دلیل تحریم‌های اخیر شرکت اپل امکان انتشار اپلیکیشن در اپ‌استور میسر نمی‌باشد و با ریسک بسیار بالایی همراه خواهد بود. همچنین مارکت‌های ios در ایران در حال حاضر با تحریم‌های اپل دست و پنجه نرم می‌کنند. این دسته از اپلیکیشن‌ها یک راه حل دائمی و همیشگی ارائه می‌دهند و امکان تحریم آن‌ها از سوی اپل تقریبا غیرممکن است. این دسته از اپلیکیشن‌ها تحت غالب وب‌اپلیکیشن می‌باشند که بعد از یک بار استفاده به صورت دائمی و همانند هر اپلیکیشن دیگری با آیکون و نام و از صفحه اصلی قابل دسترسی می‌باشند. اگر از کاربران ios هستید مشابه این دسته از اپلیکیشن‌ها را در سایت‌هایی مثل دیجیکالا، اسنپ و ... دیده‌اید. نقطه مثبت دیگر این اپلیکیشن‌ها عدم نیاز به به‌روز‌رسانی و دانلود مجدد اپلیکیشن می‌باشد و تغییرات شما به صورت آنی برای تمام کاربران اعمال خواهد شد. در حال حاضر امکان ارسال نوتیفیکیشن برای این نسخه از اپلیکیشن های ios پازلی وجود ندارد.

۲- دریافت فایل اپلیکیشن یا انتشار در سیبچه: 

در حال حاضر تنها مارکت ایرانی که قابلیت انتشار هر اپلیکیشنی را برای کاربران محیا کرده است، سیبچه می‌باشد. در صورت درخواست می‌توانید فایل اپلیکیشن ios خود را دریافت و در سیبچه منتشر کنید. همچنین کارشناسان ما در پازلی هم می‌توانند در صورت درخواست اپلیکیشن ios شما را در سیبچه منتشر کنند. این نسخه همانند هر فایل و اپلیکیشن دیگریست که شما بر روی ios نصب می‌کنید. توجه داشته باشید در حال حاضر دانلود از سیبچه نیاز به خرید اشتراک دارد و کاربران شما برای دانلود از سیبچه باید اشتراک آن را خریداری و تهیه کنند.

تعرفه های iOS بر اساس پلن‌های کاربری

پایه

استاندارد

تیم

نمایندگی

هزینه آماده سازی فایل iOS (ipa)۴۹۹ هزارتومان۳۴۹ هزارتومان۳۴۹ هزارتومان۱۹۹ هزارتومان
هزینه نسخه وب اپلیکشن (Pwa)۴۹۹ هزارتومان۳۴۹ هزارتومان۳۴۹ هزارتومان۱۹۹ هزارتومان
هزینه فایل و وب اپلیکیشن (هردو نسخه)۷۴۹ هزارتومان۵۲۵ هزارتومان۵۲۵ هزارتومان۲۹۹ هزارتومان
اپدیت نسخه iOS۴۹ هزارتومان۴۹ هزارتومان۴۹ هزارتومان۴۹ هزارتومان
انتشار در سیب‌اپ۸۹ هزارتومان۸۹ هزارتومان۸۹ هزارتومان۸۹ هزارتومان
انتشار در سیبچه۸۹ هزارتومان۸۹ هزارتومان۸۹ هزارتومان۸۹ هزارتومان

برای درخواست ساخت اپلیکیشن و یا انتشار آن، روی لینک زیر کلیک کنید و عملیات پرداخت هزینه را انجام دهید. بعد از اتمام فرایند خرید، شناسه پرداخت و نام کاربری خود رو به ایمیل [email protected] ارسال کنید.