نسخه iOS

با پازلی می‌تونید نسخه ios اپلیکیشن خود را نیز داشته باشید. بعد از ثبت درخواست نسخه ios اپلیکیشن شما بعد از ۳ تا ۴ روز کاری آماده خواهد شد.

 

نسخه ios اپلیکیشن شما می‌تواند به صورت هر یک از موارد زیر باشد:

۱- نسخه وب اپلیکیشن پیشرو (PWA): به دلیل تحریم‌های اخیر شرکت اپل امکان انتشار اپلیکیشن در اپ‌استور میسر نمی‌باشد. همچنین مارکت‌های ios در ایران در حال حاضر با تحریم‌های اپل دست و پنجه نرم می‌کنند. این دسته از اپلیکیشن‌ها یک راه حل دائمی و همیشگی ارائه می‌دهند و امکان تحریم آن‌ها از سوی اپل تقریبا غیرممکن است. این دسته از اپلیکیشن‌ها تحت غالب وب‌اپلیکیشن می‌باشند که بعد از یک بار استفاده به صورت دائمی و همانند هر اپلیکیشن دیگری با آیکون و نام و از صفحه اصلی قابل دسترسی می‌باشند. اگر از کاربران ios هستید مشابه این دسته از اپلیکیشن‌ها را در سایت‌هایی مثل دیجیکالا، اسنپ و … دیده‌اید. نقطه مثبت دیگر این اپلیکیشن‌ها عدم نیاز به به‌روز‌رسانی و دانلود مجدد اپلیکیشن می‌باشد و تغییرات شما به صورت آنی برای تمام کاربران اعمال خواهد شد. در حال حاضر امکان ارسال نوتیفیکیشن برای این نسخه از اپلیکیشن های ios پازلی وجود ندارد.

۲- دریافت فایل اپلیکیشن یا انتشار در سیبچه: در حال حاضر تنها مارکت ایرانی که قابلیت انتشار هر اپلیکیشنی را برای کاربران محیا کرده است، سیبچه می‌باشد. در صورت درخواست می‌توانید فایل اپلیکیشن ios خود را دریافت و در سیبچه منتشر کنید. همچنین کارشناسان ما در پازلی هم می‌توانند در صورت درخواست اپلیکیشن ios شما را در سیبچه منتشر کنند. این نسخه از ios  همانند هر فایل و اپلیکیشن دیگریست که شما بر روی ios نصب می‌کنید. توجه داشته باشید در حال حاضر دانلود از سیبچه نیاز به خرید اشتراک دارد و کاربران شما برای دانلود از سیبچه باید اشتراک آن را خریداری و تهیه کنند.

 

هزینه ساخت اپلیکیشن پیشرو یا ساخت فایل اپلیکیشن : ۳۵۰ هزار تومان
هزینه انتشار در سیبچه : ۵۰ هزار تومان

 

برای درخواست ساخت اپلیکیشن و یا انتشار سیبچه روی لینک زیر کلیک کنید و عملیات پرداخت هزینه را انجام دهید.

بعد از اتمام فرایند خرید شناسه پرداخت و نام کاربری خود رو به ایمیل salam@puzzley.ir ارسال کنید.

ارسال درخواست