نمایندگی


تعداد گوشی های هوشمند روز به روز داره بیشتر می شه و به همون نسبت بازار اپلیکیشن های موبایل هم داره روز به روز داغ و داغ تر میشه. همین امر باعث شده کسب و کارهای زیادی بتونن از راه تولید اپلیکیشن های موبایل درامد های بالایی داشته باشن. به همین دلیل ما هم در پازلی تصمیم گرفتیم این فرصت رو فراهم کنیم تا کسب و کارها، شرکت ها و افراد علاقه مند به حوزه ی اپلیکیشن های موبایل بتونن از راه تولید و فروش اپلیکیشن های موبایل درامد زایی داشته باشن و از این راه برای خودشون یه کسب و کار جدید ایجاد کنن.

ویژگی های پنل نمایندگی پازلی
در پنل نمایندگی پازلی هیچ نام و نشانی از پازلی نیست و شما میتونید لوگو و برند کسب و کار خودتون رو به جای پازلی قرار بدید. علاوه بر اون می تونید دامنه اختصاصی خودتون رو هم به عنوان آدرس در اختیار مشتری هاتون قرار بدید. برای کار با پنل در مرحله نخست نیاز هست تا کاربر جدید رو به سیستم اضافه کنید و می تونید به تعداد دلخواه اپلیکیشن برای کاربرتون ایجاد کنید. یکی از قابلیت های خیلی خوب پنل نمایندگی پازلی امکان ایجاد سطح دسترسی های متفاوت به پنل برای کاربران شماست. پس می تونید مطابق با هزینه ای که از کاربرتون می گیرید دسترسی های متفاوتی مثل امکان اضافه کردن ویجت، دانلود اپلیکیشن و .... رو در اختیار کاربرتون قرار بدید. به طور خلاصه ویژگی های پنل نمایندگی رو در قسمت پایین مشاهده می کنین:

۱- عدم وجود هیچ نام یا آدرسی از پازلی
۲- امکان درج لوگو و نام برند اختصاصی نماینده در پنل
۳- امکان قرار دادن دامنه اختصاصی شما بر روی پنل
۴- صفحه ورود جداگانه
۵-امکان  ایجاد دسترسی های مختلف برای کاربران مختلف (مثل امکان اضافه کردن ویجت، تغییر منو و تم، دانلود اپلیکیشن و ...)
۶- عدم وجود تعرفه خاص در پنل

قیمت های پنل نمایندگی پازلی
۱- ۱۰ اپلکیشن -> ۱میلیون و ۹۰ هزار تومان
۲- ۲۰ اپلیکیشن -> ۱ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان
۳- ۳۰ اپلیکیشن -> ۲ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان

توجه کنید که لیست قیمت های بالا قیمت خرید پنل و اپلیکیشن از پازلی هست و شما می تونید به قیمت دلخواه اپلیکیشن رو به مشترییتون بفروشید.

قوانین و مقررات:
۱- تمامی فعالیت ها و اپلیکیشن های تولبد شده توسط نماینده باید تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و هر گونه تخطی از چارچوب قانون و پیگرد قانونی آن به عهده خود نماینده می باشد و پازلی هیچ مسئولیتی ندارد.
۲- کلیه قوانین قوانین استفاده و حریم شخصی در مورد پنل نمایندگی نیز صادق است.