19-4.9

قیمت ساخت اپلیکیشن

قیمت ساخت اپلیکیشن در پازلی

این قیمت ها در قالب سه بسته پایه، استاندارد و تیمی و با توجه به امکانات مورد نیاز به همراه 7 روز مهلت تست رایگان ارائه شده است تا انتخاب و تصمیم گیری در مورد نحوه ساخت اپلیکیشن را برای کاربران ساده تر نماید.

پایه

395000 تومان

سالانه


دسترسی محدود به افزونه ها

50 مگ فضا / هر اپ

حداکثر 100 صفحه در اپلیکیشن

250 پیامک اولیه

ترافیک نامحدود

دانلود نامحدود

بروزرسانی مداوم

دسترسی به طراحی پیشرفته

پشتیبانی فقط تیکت

اپ اضافه بدون تخفیف

نسخه آی او اس: 985000 توماناستاندارد

985000 تومان

سالانه


دسترسی نامحدود به افزونه ها

100 مگ فضا / هر اپ

حداکثر 150 صفحه در اپلیکیشن

500 پیامک اولیه

ترافیک نامحدود

دانلود نامحدود

بروزرسانی مداوم

دسترسی به طراحی پیشرفته

پشتیبانی تیکتی و تماس

اپ اضافه 985000 تومان

نسخه آی او اس: 985000 تومان

20% تخفیف تمدید سالیانه اپ


تیمی

1195000 تومان

سالانه


دسترسی نامحدود به افزونه ها

100 مگ فضا / هر اپ

حداکثر 150 صفحه در اپلیکیشن

500 پیامک اولیه

ترافیک نامحدود

دانلود نامحدود

بروزرسانی مداوم

دسترسی به طراحی پیشرفته

پشتیبانی تیکتی و تماس

اپ اضافه 1195000 تومان

نسخه آی او اس: 985000 تومان

20% تخفیف تمدید سالیانه اپ

قابلیت تعریف 5 ادمین در پنل

هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید

هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید با توجه به نوع اپلیکیشن تفاوت هایی دارد . به عنوان مثال هزینه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی با هزینه ساخت اپلیکیشن خدماتی با توجه به کارکردشان برای فروش محصولات و در خواست خدمات متفاوت است، چرا که هر کدام نیازمند منطق ها و الگوریتم های متفاوتی در هنگام برنامه نویسی هستند و مدت زمان پیاده سازی بیشتری را می طلبند.

اما از آنجایی که این نوع از اپ ها بسیار مورد استفاده هستند و تقاضای فراوانی از سمت مشتریان برای آن وجود دارند سرویس هایی مانند اپلیکیشن ساز پازلی ایجاد شده اند تا به مشتریان کمک کنند با هزینه و تعرفه ای کمتر، با ساده ترین روش ساخت اپلیکیشن اندروید در کمترین زمان ممکن برای ساخت اپ خود اقدام کنند.

به طور کلی سرویس های ساخت اپلیکیشن به دلیل استفاده چند باره از کد نویسی های خود توانسته اند هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل را به مقدار زیادی کاهش داده و نیاز مشتریان را برطرف کنند.

نمونه اپلیکیشن اندروید

7 روز مهلت تست رایگان با ثبت نام در پازلی

مقایسه پکیج های پازلی

طرح پایه
طرح استاندارد
طرح تیمی
مدت اعتبار

یک سال

یک سال

یک سال

فضای ذخیره سازی

50 مگابایت در هر اپ

100مگابایت در هر اپ

100مگابایت در هر اپ

تعداد صفحات

100 صفحه

150 صفحه

150 صفحه

تعداد پیامک اولیه

250

500

500

ترافیک نامحدود
دانلود نامحدود
به روزرسانی مداوم
تست رایگان 7 روزه
دسترسی توسعه دهندگی
افزونه وردپرس
افزونه فرم ساز پیشرفته
افزونه اخبار پیشرفته
افزونه فروشگاه ساز
افزونه صفحه ساز
افزونه اسلایدر ورودی
افزونه فروشگاه فایل
افزونه حساب کاربری
افزونه ویدئو
افزونه رایچت
چند ادمین در پنل

5 ادمین

هزینه اپ اضافه

395 هزار تومان

985000 تومان

۱1۹۵۰۰۰ تومان

تمدید سالیانه اپلیکیشن با احتساب 20 درصد تخفیف

788000 تومان

۷۶۷۰۰۰ تومان

هزینه نسخه ios

985000 تومان

985000 تومان

985000 تومان

پشتیبانی

فقط تیکت

تیکت و تماس تلفنی

تیکت و تماس تلفنی

نمونه اسکچ طراحی اپلیکیشن

تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل معمولا به صورت جداگانه از ساخت اپلیکیشن محاسبه می گردد. تفاوت این دو در این است که در هنگام ساخت اپلیکیشن صرفا هزینه کد نویسی و زیر ساخت محاسبه می شود اما در طراحی اپلیکیشن بیشتر جنبه گرافیکی و خروجی ظاهری منظور اصلی است . در طراحی گرافیکی اپلیکیشن مواردی مانند رابط کاربری(UI) و تجربه کاربری (UX) بهبود پیدا می کنند.

هزینه طراحی UI اپلیکیشن به دلیل ماهیت خلاقانه بودن و هنری بودن آن به راحتی قابل محاسبه نیست و بسته به اینکه چه فردی و در چه سطحی قصد کار کردن بر روی آن را داشته باشد متفاوت است. مشابه این امر برای هزینه UX اپلیکیشن ها نیز وجود دارد.

در نهایت تعرفه طراحی اپلیکیشن به نوع اپلیکیشن وشخص یا شرکتی که بر روی آن کار می کند بستگی دارد و با توجه به ماهیت هنری و خلاقیت آن، نمی توان قیمت مشخصی برای محاسبه آنلاین هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل اعلام نمود و در این خصوص می توانید با واحد مشاوران ما تماس بگیرید.

اما به خاطر داشته باشید عموما اپلیکیشن هایی که توسط سرویس های اپ ساز ساخته می شوند از ظاهری مناسب و تجربه کاربری خوبی برخوردار هستند و اگر بودجه کافی برای طراحی اپلیکیشن با ظاهر اختصاصی خود را ندارید لزومی به انجام آن نیست و می توانید این کار را در مراحل بعدی و پس از کسب درآمد از اپلیکیشن انجام دهید تا از نظر اقتصادی هزینه های خود را کنترل کرده باشید.

مشاورین پازلی آماده راهنمایی رایگان شما برای ساخت اپلیکیشن هستند

محصولات و خدمات تکمیلی پازلی

نسخه وب اپلیکیشن

با نام لاتین 895000 تومان

با دامنه اختصاصی 1095000 تومان

صفحه فرود اختصاصی

یک صفحه اختصاصی برای معرفی اپلیکیشن بدون درج نام پازلی – 450000 تومان

طراحی گرافیکی اپلیکیشن

جهت استعلام قیمت با واحد مشاوران تماس بگیرید.

ساخت اپلیکیشن سفارشی

جهت استعلام قیمت با واحد مشاوران تماس بگیرید.

انتشار در مارکت ها

مارکت های ایرانی 200000 تومان

فضای ذخیره سازی

100 مگابایت 99000 تومان

500 مگابایت 249000 تومان

کد شامد

3 روز کاری – 150000 تومان

فعالسازی SSL

فعالسازی حالت ایمن در نسخه وب اپ – 199000 تومان

قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در بازار ایران بسیار متفاوت است اما به صورت کلی هزینه ساخت اپلیکیشن های ios که مناسب سیستم عامل دستگاه های اپل هستند بیشتر از اپلیکیشن های اندرویدی است. از جمله دلایل متعددی که می توان برای این تفاوت قیمت برشمرد کمبود نیروی متخصص و آشنا به زبان برنامه نویسی سوئیف (Swift) است.

دلیل دیگر گران بودن هزینه ساخت و طراحی اپلیکیشن های ios، این است که برنامه ای که برای این کار استفاده می شود می بایست حتما بر روی سیستم عامل مکینتاش نصب شود و از طرفی هزینه سخت خرید لپ تاپ های اپل بسیار بالاست که در نهایت موجب افزایش قیمت ساخت اپلیکیشن آی او اس می شود.

اما اپلیکیشن های اندرویدی هزینه ساخت یا طراحی چندان بالایی ندارد و می توان آنها را در سیستم عامل های مختلف و زبان های برنامه نویسی مختلف ساخت و عرضه کرد.

هزینه سفارش ساخت اپلیکیشن

هزینه سفارش ساخت اپلیکیشن بسیار بیشتر از هزینه ساخت آن با اپلیکیشن ساز ها است. می توان گفت ساخت یک اپلیکیشن فروشگاهی با یک اپلیکیشن ساز می توانید بین یک تا 5 میلیون تومان هزینه داشته باشد اما این مبلغ برای ساخت اپلیکیشن سفارشی می توانید از 20 میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان محاسبه شود.

برای برآورد دقیق هزینه سفارش اپلیکیشن مبلغ می بایست فهرست کامل امکانات مورد نظر خود را با مشاوران فروش و یا برنامه نویسان در میان بگذارید تا آنها بر اساس پیچیدگی ها ، زمان و میزان تخصص لازم عملیات برآورد هزینه ساخت اپلیکیشن را انجام دهند.

معمولا برآورد هزینه سفارش اپلیکیشن اندروید با توجه به مدت زمان و میزان تخصص فرد برنامه نویس و به صورت ساعتی محاسبه می شود. اما در بین فریلنسر ها کار به صورت کلی و یکجا برآورد شده که البته ساخت اپلیکیشن از این طریق چندان توصیه نمی شود.

برای ساخت اپلیکیشن اختصاصی با مشاوران ما ارتباط بگیرید

محاسبه هزینه ساخت اپلیکیشن

برای محاسبه هزینه ساخت اپلیکیشن باید فاکتور های زیر را بررسی کرد تا بتوانیم بهترین قیمت ساخت اپلیکیشن حرفه ای را محاسبه کنیم:

اولین فاکتور مهم هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل – هزینه امکانات اپلیکیشن:

هنگام سفارش اپلیکیشن می بایست به امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد توجه کنید. اگر می خواهید اپلیکیشنتان را با سرویس های اپ ساز بسازید باید به فهرست امکانات آنها نگاهی بیاندازید تا مطئن شوید امکانی را که برای ساخت اپلیکیشن نیاز دارید خواهید داشت. اگر هم قصد ساخت اپلیکیشن سفارشی را دارید حتماتمام اجزا، فرآیند ها و نحوه نمایش خروجی ها را با تیم برنامه نویس چک کنید. ممکن از برخی از جزئیات بدیهی به نظر برسند اما به هیچ وجه از آنها غافل نشوید.

دومین فاکتور مهم هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل – هزینه طراحی UI و UX:

عموما سرویس های اپلیکیشن ساز به دلیل تعداد بالای مشتریانی که دارند از نظر طراحی رابط کاربری و پیش فرض های گرافیکی گزینه های خوبی را برای کاربرانش آماده سازی می کنند و واقعا نیازی به طراحی اختصاصی جز در مواردی خاص نیست و همان ظاهر های موجود در اپ سازتان گزینه های بسیار خوب و مقرون به صرفه ای برای شروع کار هستند.

اما اگر قصد ساخت اپلیکیشن سفارشی را دارید تمامی کد نویسی های رابط کاربری می بایست از ابتدا برای شما نوشته شود که این کار باعث افزایش هزینه نهایی و مدت زمان آماده سازی اپلیکیشن خواهد شد.

از طرفی امکاناتی مانند صفحه ساز ها برای اپلیکیشن ها توسعه داده شده اند که به کاربران این اجازه را می دهند بدون وابستگی به نیرو های فنی شخصا نسبت به طراحی و دیزاین اپلیکیشنشان اقدام کنند و ما این امکان را در اپلیکیشن ساز پازلی در دسترس کاربرانمان قرار داده ایم.

ui ux

سومین فاکتور مهم هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل – هزینه پشتیبانی و بک آپ:

شک نکنید که شما برای نگهداری فنی اپلیکیشنتان نیاز به یک تیم پشتیبانی خواهید داشت و اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود که خودتان به جای رسیدگی به امورات کسب و کارتان به سراغ افزایش دانش فنی و رفع ایرادات احتمالی اپلیکیشنتان بروید.

حتما به سراغ تیم هایی بروید که به شما پشتیبانی و خدمات نگهداری بلند مدت ارائه می دهند چرا که قطعا به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

چهارمین فاکتور مهم هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل – هزینه توسعه:

سرویسی که از آن استفاده می بایست قابلیت توسعه اختصاصی و آپدیت را داشته باشد. خوشبخاته در سرویس های اپلیکیشن ساز شما با پرداخت یکبار هزینه می توانید کلیه آپدیت ها و توسعه های انجام شده بر روی سرویس را به صورت رایگان در طول مدت استفاده دریافت کنید . همچنین می توانید امکانات اختصاصی و مورد نیاز خود را به صورت سفارشی مطرح کرده و برنامه نویسان پس از برآورد هزینه و بررسی درخواست نسبت به پیاده سازی آن اقدام کنند.

پنجمین فاکتور مهم هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل – مدت زمان تحویل:

در اپلیکیشن هایی که به صورت اختصاصی کد نویسی می شوند هزینه اجرایی بسته به مدت زمان متفاوت است. به عنوان مثال اگر نیاز باشد کاری در مدت زمان نصف زمان معمول انجام شود ممکن از بین 2 تا سه برابر حالتی که در زمان عادی انجام می شود هزینه داشته باشد.

به طور کلی امکانات اختصاصی و درخواست های سفارشی هزینه ای بیشتر از هزینه های معمول در اپلیکیشن ساز ها دارند چرا که این امکان تنها یک بار و فقط برای شما توسعه داده می شود و شما می بایست تمام هزینه آن را به تنهایی متقبل شوید.

ششمین فاکتور مهم هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل – هزینه های سالانه اپلیکیشن:

هر اپلیکیشنی از زیر ساخت های آنلاین مانند فضای هاست و سرور استفاده می کند و با توجه به عرف بازار هزینه های سرور و هاست به صورت سالانه محاسبه شده و در هر سال نیاز به تمدید دارند به همین دلیل است که در سرویس های اپ ساز شما باید هزینه ای را بابت تمدید سالانه اپلیکیشن پرداخت کنید که البته این هزینه بسیار کم و معقول در نظر گرفته می شود.

هفتمین فاکتور مهم هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل – دسترس پذیری:

تعرفه اجرای اپلیکیشن توسط دولوپر های شخصی و افراد برنامه نویس ممکن است به نظر به صرفه تر باشد اما باید توجه داشت دولوپر های شخصی ممکنبه دلایل متعددی از پاسخ گویی بعد از تحویل سفارش یا ادامه توسعه اپلیکیشن سر باز بزنند . به همین دلیل توصیه می شود به جای فریلنسر ها با شرکت ها مجموعه های معتبر در زمینه ساخت اپلیکیشن همکاری کنید تا از مشکلات و هزینه های اضافی آتی جلوگیری کنید.

پرسش های متداول

چرا باید هر سال اپلیکیشن را تمدید کنم؟

اپلیکیشن ها مانند وبسایت ها نیاز به سرور و فضای ذخیره سازی دارند که این خدمات در سرتاسر دنیا به صورت سالانه تمدید می شوند، در نتیجه برای استفاده از آنها می بایست به صورت سالانه هزینه ای را پرداخت کرد.

اگر اپلیکیشن را تمدید نکنم چه اتفاق می افتد؟

چنانچه پس از اتمام مدت اعتبار اپلیکیشن نسبت به تمدید آن اقدام نکنید، اپلیکیشن موقتا به حالت غیر فعال درآمده و در صورت تمدید نکردن تا دو ماه پس از اتمام مدت اعتبار اپلیکیشن به صورت خودکار از سیستم حذف خواهد شد.

چطور میتونم برای خرید اپلیکیشن اقدام کنم؟

برای خرید اپلیکیشن میتونید پس از ثبت نام و ورود به سایت طرح مورد نظرتون رو انتخاب کنید و پرداخت رو به صورت آنلاین انجام بدید و یا با واحد مشاوران پازلی تماس بگیرید.

من هنوز نمیدونم چه طرحی برای من مناسب هست!

اصلا نگران نباشید، مشاوران پازلی به شما کمک می کنند که بهترین انتخاب ممکن رو داشته باشید. برای ارتباط با مشاوران کافیه شماره تماس و درخواستتون رو داخل چت سایت ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و یا مستقیما به شماره تلفن های پازلی زنگ بزنید.

برای خرید سایر خدمات چطور اقدام کنم؟

برای خرید سایر خدمات مثل نسخه وب اپ یا ios و… کافیه با واحد مشاوران پازلی تماس بگیرید و یا درخواستتون رو از طریق چت سایت و یا تیکت سامانه پشتیبانی ارسال کنید.

بعد از 7 روز تست رایگان چی میشه؟

شما در پازلی 7 روز مهلت تست رایگان دارید و در این مدت میتونین از امکانات پازلی استفاده کنید. بعد از این مدت در صورتی که نخواید اپلیکیشنتون رو خریداری کنید اپلیکیشنی که ساختید از دسترس خارج میشه.

آیا میتونم اپلیکیشنی که در مدت تست رایگان ساخته ام رو بخرم؟

بله، بعد از خرید طرح مورد نظرتون اپلیکیشن شما از حالت تست خارج شده و تا یک سال اعتبار داره.

چرا در پازلی قیمت ساخت اپلیکیشن در پازلی ارزان است؟

توی پازلی ما به هزاران کاربر خدمات ارائه میدیم و از اونجایی که هزینه های انجام شده برای چند هزار نفر انجام میشه از نظر ریالی هزینه کمتری رو برای هر نفر لحاظ میکنه.