تعرفه های پازلی

هزینه ی آماه سازی و انتشار نسخه ی IOS در اپ استور، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان می باشد. برای درخواست نسخه ی IOS از طریق فرم تماس یا ایمیل Salam@Puzzley.ir اقدام کنید.

سوالات متداول خرید که شاید براتون پیش اومده باشه:

1این شش ماهه و یکساله یعنی چی؟
در این مدت ۶ یا ۱۲ ماه شما میتونین از تمامی امکانات پازلی همراه با پشتیبانی اختصاصی بهره مند بشین. در این مدت از آپدیت های جدیدی که به پازلی اضافه میشه، میتونین استفاده کنین و کیفیت و امکانات اپلیکیشن هاتون رو بیشتر کنین و بهبود بدین.
2چرا باید به جای یکبار پول دادن، مدت دار پول بدم؟
چند تا دلیل هست که شما باید حساب کاربری مدت دار از پازلی بگیرین :
۱- امکان ویرایش و به روزرسانی برنامه در همه حال (همیشه میتونین محتوای اپلیکیشنون رو بروز نگه دارین).
۲- مراقبت دائم و اطمینان از درستی عملکرد فنی اپلیکیشن شما
۳- همگام شدن با تکنولوژی های جدید و پیشرفت های تکنولوژی (ما در پازلی، از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا استفاده میکنیم تا اپلیکیشن شما کارکرد و کیفیت خوبی رو داشته باشه).
۴- شاید اپلیکیشن رو برای مدت محدودی میخواین و قصد ندارین زیاد هزینه کنین برای طراحی و آماده سازیش. مثل برگزاری رویداد و همایش
۵- خرید اقساطی همیشه راحتتره :) شما میتونین با پرداخت هزینه ی مناسبی به صورت ماهانه، اپلیکیشن خودتون رو طراحی کنین و داشته باشین و هزینش رو کم کم بپردازین.
3بعد از شش ماه یا یکسال چه اتفاقی برای اپم میوفته؟
بعد از اینکه مدت اعتبار حساب کاربری شما تموم شد، ماژول هایی از قبیل :‌خبرخوان، وردپرس، توییتر، اینستاگرام، اخبار و ماژول هایی که بار داده روی سرور ما دارند، در اپلیکیشن شما غیرفعال خواهند شد. برای فعال کردن این ماژول ها باید حساب کاربریتون رو دوباره ارتقا بدین.
4پلن استاندارد چیه؟ پلن خانواده چیه؟ چه فرقی با هم دارن؟
در " پلن استاندارد" شما میتونین ۱ اپلیکیشن طراحی کنین بسازین و پشتیبانی به صورت ایمیل وپشتیبانی آنلاین هست.
در "پلن خانواده" ، شما میتونین ۳ اپلیکیشن طراحی کنین و بسازین و پشتیبانی علاوه بر ایمیل وپشتیبانی آنلاین، به صورت تلفنی هم خواهد بود.
5اگر اکانتم رو ارتقا بدم، چه اتفاقی میوفته و چه مزایایی داره؟
در پلن رایگان، شما فقط میتونین بعضی از ماژول ها و امکانات پازلی رو استفاده کنین. (دسترسی محدودی به امکانات دارین).
بعد از اینکه حساب کاربریتون رو ارتقا دادین، میتونین از تمامی امکانات و ماژول های پازلی استفاده کنین و اپلیکیشن مورد نظرتون رو به آسونی بسازین. از پشتیبانی ویژه ی پازلی هم بهره مند میشین :)
6اپ iOS بخوام باید چی کار کنم؟
بعد از اینکه اپلیکیشنتون رو طراحی و آماده کردین ،به ما درخواست بدین (پشتیبانی آنلاین یا ایمیل Salam@Puzzley.ir) تا اپلیکیشن شما رو با ورژن IOS آماده و براتون ارسال کنیم. هزینه ی آماده سازی فایل به تنهایی: ۳۰۰ هزار تومن هزینه سالانه انتشار در اکانت ایتیونز استور پازلی: ۱۰۰ هزار تومن
7اگه بیشتر از سه تا اپ خواستم چی کار کنم؟
اگه بیشتر از ۳ تا اپلیکیشن میخواین، میتونین به پلن همکار در قسمت "ارتقا پلن" در حساب کاربریتون در پازلی یه سری بزنین و قیمت های پلن همکار رو مشاهده کنین.
هم چنین میتونین با ما تماس بگیرین. شماره تماس ها در قسمت "تماس با ما" هست :)
8چجوری باید ارتقا بدم؟
برای اینکه اکانت رو ارتقا بدی، باید به در حساب کاربریت، به قسمت "ارتقا پلن" بری. اینجا میتونی آموزشش رو ببینی :
آموزش ارتقای حساب کاربری در پازلی
9چجوری میتونم پرداخت رو انجام بدم؟
برای پرداخت هزینه ی "ارتقای پلن" به درگاه بانک ملت متصل میشین و آنلاین مبلغ رو پرداخت می کنین. اگه در روند پرداخت مشکلی داشتید، میتونین از طریق پشتیبانی آنلاین وب سایت با ما در میتون بزارین.
10پازلی نمایندگی هم میده؟
اگه نیاز به پلن نمایندگی پازلی دارین، می تونید صفحه نمایندگی پازلی رو ببینید. http://puzzley.ir/reseller/